Додаток з відкритим кодом для віддаленого витирання телефону Android?


22

Нещодавно я втратив свій андроїд телефон і пошкодував, що не встановив додаток для віддаленого очищення. Однак я не довіряю сторонній програмі, складеній з такою потужністю (занадто багато слабких посилань).

Хтось знає про існуючий додаток з відкритим кодом, щоб зробити віддалене стерти?


1
Питання розробників та клопотання - це офтопік. Я змінив ваше запитання, щоб просто запитати про існуюче рішення.
Матвій


1
Ви питаєте про те, як витерти загублений телефон, чи це для будь-якого майбутнього телефону?
Шанс

Відповіді:


12

Для не вкорінених телефонів. До 2.1 не можливо. Звичайні додатки не мають дозволу виконувати повні серветки або відновлення на заводі. Я вважаю, що є програми, які стирають ваші записи дзвінків / SMS та ваші контакти.
Починаючи з 2.2, схоже, Google надає обмежені повноваження root програмам, які використовують адміністрування пристроїв. Це, мабуть, спосіб підприємства здійснювати політику телефонів свого працівника і вимагає додаткового підтвердження власника. Але я вважаю, що цим може користуватися кожен, хто пише додаток. Насправді код для витирання здається настільки простим, що, я думаю, ви могли самостійно написати додаток з відкритим кодом, якщо у вас є деякі програми програмування. ;-)

Для вкорінених телефонів. Існують програми віддаленого стирання, але я не вірю, що жоден з них є відкритим кодом (про що я чув). Віддалений Wipe для користувачів root , можливо, найпростіший, і він є на ринку, але я сам ніколи цього не пробував. Ця програма більше не продається.


@ bruce-connor: Я не бачу, чому для цього потрібен корінь. Сторінка розробника на сторінці [ developer.android.com/guide/topics/admin/device-admin.html] , схоже, не вимагає цієї вимоги.
Анімеш

@Animesh: Ти маєш рацію. Схоже, Google надає додаткові можливості для цих програм Device Admin, дозволяючи їм запускати функції, які раніше були лише системою. Я думаю, що я просто застряг у минулому зі своїм 2.1 телефоном =)
Малабарба

Схоже, це додаток було видалено з магазину ігор.
Сеперо

6

Один додаток із віддаленим захистом із відкритим кодом - це Prey , хоча я не думаю, що це віддалено стирається.


1
дивлячись на параметри в моєму обліковому записі Prey, я не думаю, що це робить віддалене протирання, ні. Однак він буде відслідковувати ваш телефон, і може заблокувати його, щоб його не можна було використовувати.
Мартін

Посилання здається порушеним ...
NoBugs

@NoBugs Спасибі, я оновив поточне посилання,
Метью

2

Без сумніву, найкращим додатком для безпеки, який також виконує віддалене протирання, є Cerberus. Дещо я переглянув Cerberus та купу інших програм безпеки і ще не бачив нічого, щоб змінити свою думку.

Коротка відповідь на те, чому Cerberus краще: він може керуватися як SMS, так і веб-панелі інструментів, може бути інтегрований в ядро, щоб скидання не стирало його, і воно має навантажений чітко реалізовані функції. Добре коштує 5 доларів, що коштує.

@ nicolas-raoul попросив мене опублікувати свої думки щодо програми з відкритим кодом Prey, тому ось вони є моїм оглядом:

Деякі червоношкірі запитували про «Прею» як програму захисту телефону. Я просто спробував це, і в ньому відсутні більшість функцій, які я вважаю важливими. Найважливішим було те, що, хоча ви можете запустити це за допомогою текстового повідомлення, я не бачив жодного способу викликати "звіт" з веб-сайту. Насправді вам потрібно підписатися на версію Pro за 5 доларів США на місяць, щоб мати змогу подавати запит на геолокацію, коли ви хочете, на відміну від того, коли програма "здобич" працює з певним невизначеним інтервалом, що в значній мірі вбиває утиліту. програми як утиліта проти крадіжок.

Єдині функції, які я міг знайти, - це отримання поточного місця розташування (але відстеження в реальному часі немає, і він не вказує, отримує він інформацію з GPS або триангуляції стільникової башти, щоб вона не вирішилася дуже далеко), отримуючи інформацію про телефонну мережу, спрацьовування звукового сигналу, активізація сповіщення про поле повідомлень та блокування телефону. Хоча це чудово, що це відкритий код і що він підтримує стільки мобільних обчислювальних платформ і тому може бути корисним для захисту ноутбуків чи планшетів, я б не рекомендував це як телефонний апарат проти крадіжок.


Дякуємо за відгук! Але це питання стосується програм з відкритим кодом. Отже, Cerberus поза темою, але ваші відгуки про здобич було б чудово вставити сюди.
Ніколя Рауль

2

Якщо потреба у програмі з відкритим кодом обмежується вашою недовірою до непрозорих заздалегідь складених програм, то існують програми віддаленого стирання, які не потрібно постійно встановлювати на телефоні, але ви можете просто натиснути- встановити з ринку, коли потрібно. Таким чином, вам потрібно буде лише встановити додаток на телефоні протягом декількох секунд, перш ніж його стерти.

Деякі варіанти цього питання є в попередньому запитанні? Чи є якийсь спосіб стерти особисту інформацію з мого телефону, яка вже була викрадена?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.