Як визначити, який додаток синхронізується?


12

Я часто бачу піктограму синхронізації на своїй панелі сповіщень, але раз у раз вона застрягає, постійно постійно щось синхронізуючи. У мене є багато додатків, які роблять фонові синхронізації. Як я можу побачити, який додаток виконує синхронізацію в будь-який момент часу?

Редагувати:

Дублікат, пов'язаний нижче, запропонував Монітор ОС, проте я спробував це додаток, і воно не говорить мені, який додаток синхронізується. На вкладці «Підключення» перераховані Система, Система Android, Lookout та OSMonitor. Я перевірив це, синхронізувавши декілька програм (google-програми, такі як Reader та не-google-програми, такі як Evernote та Got To Do, і вони їх не показали. Я думав, що це може бути проблемою із завершенням з'єднань у той час, як мені знадобилося щоб повернутися до монітора ОС, але потім я спробував передавати деякий звук, і, схоже, він не розпізнавав це з'єднання, хоча він активно передається.

Більш загальне зауваження, я виявив, що програми "Монітор" не дуже ефективні, оскільки вони зазвичай відстежують лише теперішній час, що свідчить про те, як працює ваш телефон із відкритим додатком Монітор, а не як він діяв до цього. Наприклад, коли я намагаюся ідентифікувати вузькі місця, коли я відкриваю додаток для монітора, він ідентифікує себе як найвищий ресурс свиней.

Можливий повтор:
Як я можу дізнатися, які додатки зараз підключаються до Інтернету?


1
Можливо, відповідь на це питання може допомогти - android.stackexchange.com/questions/3493/…
Sparx

Дякую, але це не допомагає. Я вже спробував OS Monitor, і він не говорить мені, який додаток синхронізується, і, крім того, він не точно повідомляє мені, які програми використовують мережеві дані.
Метт

Облікові записи та синхронізація покажуть, який обліковий запис синхронізується. і якщо ви перейдете до цього, він покаже, що "послуга" в додатку синхронізується.
Райан Конрад

Відповіді:


3

Коли ви заходите в облікові записи та синхронізуєтесь. Він покаже, який обліковий запис наразі синхронізується. Потім звідти ви можете зайти в обліковий запис і побачите, який тип синхронізації відбувається.

Він покаже, наприклад, що "Читач" синхронізується. Отже, Google Reader - це додаток, яке синхронізується. Або покаже, що "Gmail" синхронізується.

Це програми, які синхронізуються. Я не думаю, що будь-яка програма може викликати синхронізацію з іншим додатком. Як і Reader, не повинно бути спроможним запустити синхронізацію Picasa Images. Але насправді, навіть якщо вони можуть викликати синхронізацію інших додатків, синхронізація все ще є оригінальним додатком. Лише додаток twitter синхронізує "дані та контакти", і лише додаток Gmail синхронізує ваш Gmail.


Це вже не вірно в Пряників на Droid X. Це спрацювало у Froyo на Droid X.
Алекс Б

Шахта все ще показує, які послуги синхронізуються, коли я заходжу туди на Пряники.
Райан Конрад
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.