Цей елемент не можна встановити у країні вашого пристрою


20

Я купив свій телефон у Німеччині, деякий час користувався ним у кількох різних країнах, потім нещодавно переїхав до США. Для кількох основних програм (наприклад, Google Wallet, Google Voice, Yelp, додаток мого банку) я отримую попередження "Цей додаток несумісний із вашим пристроєм". та "Цей елемент не можна встановити в країні вашого пристрою":

Попередження на головній сторінці програми Попередження після натискання на Встановити

Це трапляється, коли я переходжу безпосередньо на сторінку програми; звичайний пошук навіть не показує їх. Результат такий самий у браузері на ноутбуці, у браузері на телефоні, у програмі Play у телефоні.

Я двічі перевірив:

 • У мене є сім-карта США (GoSmart), і я перебуваю в мобільній мережі США
 • сайти geoip вирішують мою IP-адресу в США (намагаються з кількома різними з'єднаннями)
 • У Google Wallet є стандартна кредитна картка США
 • У Google Wallet за замовчуванням у мене є платіжна адреса США
 • моя головна адреса та адреса доставки в Google Wallet - США
 • У мене в Google+ адреса США
 • моє домашнє та робоче місце в Картах знаходиться в США
 • номер телефону для відновлення мого рахунку - американський
 • у всіх моїх продуктах Google встановлено англійську мову (ви бачите, що я відчайдушно став ...)

Будь-які ідеї, що я, можливо, пропустив?

Відповіді:


9

Відповідь на ваше запитання, швидше за все, стосується цього питання " Як змінити країну Google Play? ". У ньому детально описано, що ви повинні зробити, але прочитайте всю справу, оскільки перша відповідь вимагає зробити покупку, а друга говорить про те, як це зробити, не купуючи.


Спасибі! Я спробував першу відповідь (мав на увазі покупку в будь-якому випадку), і вона спрацювала. Не впевнений, що саме в цьому і було зроблено придбання чи очищення даних для додатка Play, але я можу після цього встановити американські програми в програму Play. (Версія браузера все ще скаржиться на країну ... Я сподіваюся, що вона зрештою наздожене.)
Тгр

7

Я отримав цю офіційну відповідь від служби підтримки Google, і вона спрацювала:

Дякуємо, що зв’язалися з Google. Приємно було сьогодні говорити з вами. Я розумію, що на даний момент ваш Play Маркет націлений на неправильну країну.

Вміст, доступний у Google Play, залежить від країни, і ми використовуємо платіжну адресу вашого платіжного інструменту за замовчуванням у Google Wallet, щоб допомогти визначити, яку версію Google Play ви бачите.

Якщо у вас виникли проблеми з переглядом версії Google Play у вашій країні, будь ласка, спробуйте виконати наступні кроки щодо усунення несправностей (в ідеалі за допомогою браузера на настільному або портативному комп’ютері, але додаток Play Store також працює):

Увійдіть у Google Wallet, щоб керувати способами оплати за адресою https://wallet.google.com/manage/paymentMethods . Додайте нову карту або змініть свій платіжний інструмент за замовчуванням на таку з адресою для виставлення рахунків, розташованою у бажаній країні. Відкрийте веб-сайт Google Play і перейдіть до будь-якого платного товару, доступного для завантаження, на веб-сторінці https://play.google.com/store/apps . Клацніть, щоб розпочати завантаження, доки не з’явиться екран "Прийняти та купити" (не потрібно завершувати покупку). Закрийте Google Play і очистіть кеш браузера, якщо ви працюєте на настільному або портативному комп'ютері. Зачекайте 30 хвилин. Повторно відкрийте Google Play. Тепер ви повинні побачити Play Store, який відповідає країні платежів вашого платежного інструменту за замовчуванням. Якщо ці кроки не вирішать вашу проблему, повідомте мене про це.

З повагою,

Кріс Команда підтримки Google


2

Пройшовши різні форуми і безуспішно намагаючись прийняти резолюції, я визначив наступні кроки, які, здавалося, спрацювали для мене. (Зміна місця розташування з Великобританії до Індії)

 1. Змініть місцезнаходження в Google Wallet

Це можна зробити, увійшовши в Google Wallet у веб-переглядачі на робочому столі та в Способах оплати, вам потрібно мати кредитну / дебетову карту, пов’язану з країною, в яку ви хочете змінитись. Також перейдіть до адресної книги в гаманці та переконайтеся, що у вас є адреса в новій країні, яку слід позначити як за замовчуванням.

 1. Змініть своє місцезнаходження в Картах Google

Це найкраще зробити через додаток Android . Існує налаштування місця для дому та роботи, до якого ви можете отримати доступ через меню налаштувань програми Android Maps. змінити їх на нову країну.

 1. Змініть своє місцезнаходження в календарі Google

Не впевнений, чи змінює цей останній крок, але я також змінив це в рамках спроб та помилок. Запустіть календар Google у браузері настільних ПК . Клацання Налаштування та змінює країну та часовий пояс.

Якщо є якісь інші параметри розташування, які можуть знадобитися зміни, ви можете скористатися наступним посиланням для їх ідентифікації; https://support.google.com/websearch/answer/179386?hl=uk

 1. Тепер ви можете слідувати крокам, згаданим багатьма іншими; а саме очистіть кеш-пам'ять та дані програми Google Play Store в Android та запустити магазин знову. В ідеалі це призведе до появи нових термінів та умов. (FYI - якщо натиснути посилання Загальні положення та умови, ви побачите, що URL-адреса вказує на умови для нової країни чи ні)

1

Найкращим варіантом було б змінити розташування в gmail у розділі Теми, тоді це працювало для мене.


Чи можете ви пояснити, як ви "змінюєте місцезнаходження в gmail", будь ласка.
Максим

@Maxime я теж вважав те саме, але насправді є можливість змінити місто під темами, вам потрібно прокрутити донизу сторінки в розділі "gmail> налаштування> вкладка тем". Я не знаю, що зробило це в моєму випадку, оскільки я спробував багато варіантів з різних статей, і цей варіант також є у списку моїх випробувань. Це може бути або не може бути виправленням вищезазначеного питання, проте можливість змінити місто є. Звідси +1. Я б просив вас принаймні зняти мінус голос, якщо ви взагалі мінус проголосували :) Дякую
Anmol Saraf

Я не став голосом, але просто хотів дізнатися, як рухатись. Дякую :)
Максим
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.