Як я можу змінити агент користувача для веб-переглядача?


22

Мене постійно дратують веб-сайти, які змушують мене переходити на (часто жахливу) мобільну версію сайту і не дають можливості перейти на повну версію. Я знаю, що, наприклад, Dolphin дозволяє змінювати рядок агента користувача браузера, щоб наводити веб-сайти на надання повного сайту, але я не хочу перемикатися. Чи є спосіб зробити це за допомогою браузера акцій? Я відкритий для хаків, і у мене є Galaxy S Vibrant під керуванням 2.2 (Nero v5 з TouchWiz).


Мені б хотілося, щоб був додаток, який дозволив би мені це зробити на ходу. Я думаю, що у Firefox на робочому столі є надбудова, яка може це зробити (не те, що нам тут дуже допомагає)
shambleh

У браузері мого Galaxy S є агент користувача як одна з опцій у його налаштуваннях, але я не впевнений, чи є це функцією 2.3.3 або конкретним ПЗУ, який я запускаю (Serendipity).
Шанс

Відповіді:


14

Для пристроїв Galaxy можна просто ввести about:useragentURL-адресу веб-переглядача. Я не думаю, що це "прилипає" до перезавантаження, але робити це досить безболісно і не вимагає додаткового програмного забезпечення / хак / тощо. Я не володію Галактикою, тому я не захоплююся деякими особливостями.

Якщо about:useragentце не працює, то інші телефони можуть замість цього зробити:

  • Введіть about:debugу рядок URL-адреси, щоб активувати режим налагодження у веб-переглядачі (ви не побачите ніякого підтвердження того, що це спрацювало)
  • Увійдіть Menu->More->Settingsі прокрутіть донизу. Ви повинні побачити новий пункт меню під назвоюUAString
  • Торкніться UAStringопції меню та виберіть інший користувальницький агент із наданого меню

У мене є варіанти IE6, "Mac Desktop" і "Linux Desktop" як мої варіанти, і всі вони дають мені повні версії веб-сайтів.

Дивіться також це питання з інформацією про деякі смакоти в режимі налагодження.


about:debugМеню також працює на Honeycomb (або пізніше), але меню організовано трохи по- іншому. Ви входите about:debugтаким же чином, потім переходите в Налаштування, і ви знайдете нову вкладку налаштувань (зліва), просто названу "Налагодження". UAStringє одним із перших варіантів на цій вкладці.


Це працювало для мене. Зауважте, що для деяких веб-сайтів вам потрібно видалити файли cookie перед перезавантаженням веб-сайту, щоб побачити зміни, оскільки деякі веб-сайти зберігають інформацію про клієнта між завантаженнями сторінки.
Даніель С.

about:debugпрацює на галактиці j3 (льодяник), ну, начебто ... Я можу отримати доступ до меню налагодження, але як тільки я відвідаю іншу сторінку, меню налагодження зникає і користувальницький агент повертається до нормального. Будь-які пропозиції? Я щось роблю не так?
soger

7

У моєму HTC Desire під керуванням 2.2 у меню браузера акцій> додатково> налаштування під назвою "Перегляд мобільних пристроїв", що дозволяє мобільні версії веб-сторінок.

Наприклад, якщо це ввімкнуло, я отримую мобільну версію Tumblr, з відключеною я отримую повний сайт.


Дякую за додаткову інформацію, я впевнений, що користувачі HTC вважають її корисною.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.