Чи можливо встановити Eclipse IDE в сот?


18

Оскільки Eclipse IDE може запускатися в Linux, а новий Honeycomb має ядро ​​Linux, чи може Eclipse IDE запускатися в Android Honeycomb?

Я знаю, що кодування в планшеті не дуже зручно, але я хотів би використовувати для моделювання UML.


9
FYI - всі версії Android мають ядро ​​на базі Linux, а не тільки Honeycomb.
eldarerathis

Для запуску більшості програм вам потрібно набагато більше, ніж сумісне ядро. Хоча з цього принаймні хороша база. Найкраще, на що ви можете сподіватися, це те, що хтось може використовувати щось на зразок Native Dev Kit, щоб перенести версію Eclipse IDE, хоча я вважаю, що більша частина Eclipse базується на Java, тому можливо, я можу зробити порт через Dalvik, хоча це не буде будь і невелика робота.
GAThrawn

Відповіді:


23

Ні.

Як ви могли знати, Eclipse має різні проблеми роботи в різних смаках Linux (саме тому Ubuntu має офіційну версію цього репозиторію, і все таке). Android ще гірше - хоча він базується на Linux, це зовсім інша операційна система. Аналогічне запитання могло б бути "Чи можливо встановити * nix версію Eclipse в Mac OS?"


11

Щоб трохи розширити попередні відповіді "Ні", це має велике значення не лише ядро, а й решта ОС. Програми, розроблені для Linux, очікують, що існує певний набір бібліотек (спільних бітів коду) та робити те, що додаток очікує. Вони також іноді очікують певної структури файлової системи та інших залежностей.

Не всі дистрибутиви Linux включають однакові бібліотеки, макет файлової системи або мають інші відмінності. Ось чому ви часто бачите програми Linux, що поширюються у форматі .tar.gz зі скриптом, щоб скласти його самостійно; це робить його трохи більше кросплатформенним.

Деякі виконувані файли, як утиліти командного рядка, можуть бути складені між собою для роботи на android, оскільки вони не мають стільки складних вимог, як велике складне додаток, наприклад, Eclipse. Android настільки відрізняється тим, що не існує (поки) простих способів складання стандартних програм для linux GUI для роботи над ним.


10

Ні - це коротка відповідь.

ОС Android будується на ядрі Linux. Існує велика кількість відмінностей між ОС Android і середнім дистрибутивом Linux, і деякі з цих відмінностей мають вирішальне значення для встановлення Eclipse.


1
Найголовніше - належний JRE / JDK. Далвік Android відрізняється від усіх «благословенних» реалізацій Java, як в архітектурі, так і в байт-коді.
Мартін Тапанков

5

Трохи розгорнувши відповідь Бен Гріффс і коментар Мартіна Тапанкова, ні, ви не можете запустити Eclipse на Android, оскільки немає середовища виконання Java для запуску Eclipse, а також немає комплекту Java Development Kit для Android. Хоча більшість додатків для Android написані на Java, Android не має JRE; Android використовує Dalvik - це зовсім інший час виконання.


2

Найкраще ставтеся до того, щоб запустити лінійку Linux з вашого сотового планшета (я знаю, це можна зробити на Motorola xoom - http://www.offtack-security.com/backtrack/backtrack-5-on-a-motorola-xoom / ).

По суті, це просто складання цього дистрибутива Linux, що працює на вашому xoom. Опинившись у цьому середовищі, встановіть будь-які традиційні речі Linux. Версія для рукоятки знаходиться на веб-сайті, дистрибутив Linux для інформаційної безпеки, тому є багато інструментів, які я використовую на роботі. У всякому разі, щасливе полювання, я знаю, затемнення може бути налаштовано на зворотній шлях, так що менше роботи для вас, можливо, це навіть буде влучним репо для нього.


1
бічна зауваження, що для цього потрібно вкорінюватися. а ось посилання на настановних кроки: forums.techarena.in/operating-systems/1414534.htm
Tek911


1

Це дуже цікаве питання! Оскільки рано чи пізно ми будемо запускати андроїд на своїх робочих столах.

Якщо ви хочете, щоб Eclipse запускався на android, вам потрібно буде скласти всі його залежності. Ядро Linux - це не проблема. І навіть перенесення кодової бази Java Eclipse для запуску в Далвіку не є проблемою. Проблема в інтерфейсі затемнення.

Інтерфейс Eclipse побудований за допомогою SWT - дивовижного набору інструментів, який дозволяє надивлятися на програму Java на багатьох платформах. Для початку вам доведеться перенести SWT на Android. http://www.eclipse.org/forums/index.php/mv/msg/246310/736679/#msg_736679 AFAIK, наразі не планується розміщувати SWT на Android.

Отже, єдине просте рішення для цього - це одночасно запуск і Linux, і Android. Це можна зробити за допомогою "будь-якого linux дистрибутива, побудованого для arm" + chroot + vnc.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.