Чи є спосіб, щоб нагадування календаря Google діяло як сигнали тривоги?


23

Мені не вистачає багатьох нагадувань календаря, тому що вони занадто тонкі. Я можу відкласти свій телефон і піти з кімнати на 5 хвилин, пропустивши нагадування, потім повернутися і не торкатися свого телефону знову протягом години; повністю пропустив важливе призначення.

Якщо нагадування спрацьовували як сигнали тривоги, вони озвучували б своє повідомлення постійно (до певної точки, як тривоги: ~ 10 хвилин), і переймали весь екран, поки не замовкли. Це було б краще для мене. Чи є програма, яка може це зробити?


Змініть налаштування сповіщень Посилання support.google.com/calendar/answer/…
Mightbe Старий

Відповіді:


7

Якщо ви хочете дотримуватися свого календаря Google як резервного та фронтального періоду, ви можете перевірити нагадування про події календаря . Ви можете сказати цій програмі, які календарі дивитись, і дратувати вас, поки ви не з’їдете з розуму. Я майже гарантую, що ви не можете пропустити таке нагадування! Я використовував додаток досить довгий час, раніше ...

Я перейшов на інший фронтальний календар: Бізнес-календар . Знову дуже настроюється, також щодо нагадувань: вібрує і видає "тонкі шуми" (я це йому вже казав), поки я не втрачу нерви і не вимкну його :)

Мабуть, багато подібних підходів. Але я не знаю жодного способу навіть наблизитися до одного з них, не залучаючи жодного третього інструменту партії.


7
Попередження: нагадування про подію календаря використовувало послугу оплати за рейтинг. Дійсні рейтинги набагато нижчі . Зверніть увагу на осадковий спад раніше цього року. Я сам не дивився на цей продукт, просто попереджую вас бути обережними.
Мірддін Емріс

3

Ви можете скопіювати потрібний вам mp3- файл (наприклад, 5-хвилинну пісню) у папку « Сповіщення» на вашому Android (на тому ж рівні, що і в папці « Завантажити» ). Це можна зробити також для мелодій дзвінка ( папка « Мелодії» ) та сигналів тривоги ( папка « Сигнали» ). Тепер перейдіть до Налаштування календаря , Загальні та змініть тон у форматі mp3.


Спасибі. Також можна додати вібрації в Налаштуваннях> Загальне. Для мене працює
DrGeneral


0

Що я роблю, це встановити додатковий сигнал тривоги в моєму стандартному додатку для Android "Clock". Сигналізація має можливість надати їм "текст нагадування", наприклад "Нагадування про зустріч начальника за 10 хв". Так тривога буде діяти як ваше нав'язливе і наполегливе нагадування. Сигналізація також має опцію "Автозапуск програми", де ви можете вибрати після вимкнення сигналу календар, який потрібно відкрити, показуючи, що у вас є зустріч через х хв.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.