"Невдале оновлення" для всіх програм, що працюють на SD-картці


10

Я знаю, що про цю проблему повідомлялося і раніше, але людина, я справді дуже втомлююся від цього. Я не зміг оновити жоден додаток, що працює на SD-картці на моєму HTC Evo, оскільки я отримав його майже 6 місяців тому. Я просто переглянув усі мої програми та задокументував, які з них є на SD та сховищі телефону. Тоді я зміг пройти свій список оновлень і вибрати лише ті, які є в пам’яті телефону, і тоді все вдалося (11 додатків). Потім я пройшов деякі з них на сховищі SD, і всі вони не вдалися (спробували 7, але, мабуть, у мене є ще 10-15).

Я спробував багато "виправлень", які я бачив в Інтернеті, як очищення кешу в додатку Market. Внутрішнього місця для всіх моїх програм не вистачає. Я відмовляюся приймати деякі «виправлення» як справжні виправлення, як видалення програми та перевстановлення або переміщення програми на зберігання телефону, оновлення та повернення назад. Це не прийнятні виправлення в моїй книзі. Це для мене головне чорне око на ОС Android. Коли люди запитують мене, чи Android настільки ж хороший, як iOS, ця проблема є передньою та головною, коли я кажу їм, що це добре, але я вважаю за краще мати iPhone (але я вважаю за краще це, ніж моя стара Blackberry ). Я дістаю свій телефон через роботу, тому вкорінення - це не варіант. Хтось ще мав успіх у вирішенні цього питання? Я використовую карту SD, яка постачається разом із телефоном, але хтось пощастив з іншою маркою?


У мене, при нагоді, було багатонадійне додаток, яке не оновилось належним чином. Видалення програми та повторна інсталяція спрацювали чудово. (Схоже, це не пов’язано з додатками на SD-карті.) Чесно кажучи, видалення / перевстановлення не повинно зайняти багато більше часу та зусиль, ніж просто оновлення.
але

1
Ви не намагаєтесь оновлювати програми на SD-картці, поки телефон підключений до USB-кабелю, чи не так? Я міг бачити, де це може спричинити проблеми.
але

Я спробував як підключений, так і відключений. Під час підключення я завжди переконуюсь, що телефон перебуває в режимі «Тільки зарядка». Я не думаю, що вам слід змушувати видаляти додаток для оновлення. Ви втрачаєте будь-які налаштування, які ви налаштували в додатку, роблячи це. У вирішенні питання в кращому випадку не виправлення.
sukach

@Al Everett - Проблема з видаленням, вона також видалить усі налаштування, пов’язані з додатком. @Nik Majdan, якщо ви повернете програму назад у сховище телефону, чи оновиться оновлення?
Райан Конрад

1
@Ryan. Так. Я перемістив додаток DiskUsage у сховище телефону, і він оновився, а потім перемістив його назад. Знову ж таки, просто обхід. У мене є близько 30 додатків, які потребують оновлення, і робити це для всіх них буде надзвичайно багато часу.
sukach

Відповіді:


2

Скільки внутрішнього простору у вас (перевірити Settings > SD card & phone storage settings > Internal phone storage > Available Space)? Не забудьте залишити принаймні 15-20 Мб внутрішнього простору (можливо, більше, якщо у вас велика кількість великих додатків), щоб ви могли безпечно оновлювати додатки. Якщо у вас мало внутрішньої пам'яті залишилося, то оновлення не вийде і «Оновити все» зазнає невдачі скопом . Рішення полягає в тому, щоб оновлювати програми по черзі або очистити місце у внутрішній пам'яті.

У мене ніколи не було проблем з оновленням програм, встановлених на SD-картці, за винятком випадків, коли внутрішня пам'ять мого телефону досягала приблизно 5-10 Мб.


Наразі у мене є 29MB безкоштовно, але в мене було більше, і це все ще не вдалося.
sukach

2
Ця відповідь звучить розумно, але не вирішує питання для мене.
gary

1

Я задав подібне запитання кілька місяців тому. Демонтація SD-карти та оновлення, здавалося, вирішили проблему в короткий термін, але я також часто отримую помилку при спробі встановлення оновлень. Я не впевнений, що насправді викликає виникнення проблеми, але тим часом я встановлюю додатки на свою SD-карту, і коли мені установка / оновлення не вдалося, я переміщую її у внутрішню пам’ять. Більшість моїх додатків відмінно проживають на моїй SD-картці, тому це не було великим завданням.

Я все одно співчуваю, як це прикро. Пощастило знайти більш довгострокову відповідь.


Я прочитав ваше запитання, перш ніж я розмістив своє. Я подумав, що це трохи інакше, оскільки ви виконували початкову установку. Оскільки відключення вашої SD-картки виправлено, я думаю, що програма намагалася встановити на SD-картці за замовчуванням. Я не знав, що програми це роблять. Ми визначили пару шляхів вирішення цього питання, але я сподіваюся отримати більш постійне рішення. Мені потрібно знайти когось із пряників чи соти і подивитися, чи є у них ця проблема. Чи можна припустити, що не всі мають цю проблему? Чи є люди з додатками на SD-картці, які можуть оновлюватись без проблем?
sukach

@Nik Мені б також цікаво дізнатись, чи пов’язано це з якихось причин з Evo (хоча я не впевнений, чому це було б).
Дейв МакКлелленд

@Nik: У мене періодично траплялося поглиблене оновлення, але нічого подібного до того, що ви бачите. У мене є все можливе додаток на SD-картці. Тоді у мене є оригінальний Motorola Droid, тому я не знаю, чи можливо деякі налаштування HTC лежать в основі ваших проблем.
але

Документація, яку я розпочала вчора з мого питання: bit.ly/he3pnc . Я буду реєструвати кожну спробу модернізації, щоб я мав щось показати нашому телефону в роботі. Можливо, проблема в моєму конкретному телефоні.
sukach

@Nik Прочитавши відповідь @ user3144, я зрозумів, що, мабуть, корисно згадати, що я працюю FreshEvo-3.5.0.1. Це може бути корисним комусь
Дейв МакКлелленд

-1

У мене була така ж проблема протягом деякого часу, коли на моєму Droid було запущено Bugless Beast ROM, і я не міг його позбутися, і нарешті здався. Потім одного дня я перейшов на CyanogenMod 6 (витер і т.д.), і проблема припинилася.

Хотілося б, щоб я міг дати просту відповідь, але, для мене, це не пішло, поки все не витерло і не почав із нового ПЗУ.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.