Які програми виконують безперервне відтворення музики?


13

Чи є навколо них додатки, які гарні для безперервного відтворення аудіо? Я слухаю багато музики, яка триває від одного треку до іншого, і фондовий додаток містить невеликий, але помітний проміжок між треками.


1
Мені також було б цікаво, мене так дратують жалібні частки секунди тиші.
travis

Тим часом я вирішив приєднатись до файлів разом з makeitone.net/audio/mp3albummaker.htm ... хоч би хотів би цей спосіб відсортувати.
Марк Хьюїтт

Відповіді:


3

Спробуйте найновіший програвач Museek . Він підтримує безперервне відтворення. Потрібно ввімкнути його в межах додаткового налаштування в додатку.

Також є PowerAmp та Winamp, які, здавалося б, пропонують гідну якість безперервного відтворення.


1
Спасибі. PowerAmp та Museek стверджують, що вони мають безліч, але музика, яку я використовував для тестування цього, не грала таким чином, і це не допомагало налаштуванням. Winamp взагалі не робить безвихідь. Форуми для PowerAmp стверджують, що справді безперервні роботи. Для запису Winamp в Windows грає музику безперешкодно.
Марк Хьюїтт

-1

Amazon MP3 - плеєр додає пробіли. На щастя, ви можете відтворювати пісні, завантажені на пристрій, з будь-якого музичного плеєра, а Google Music робить безперервне відтворення поза коробкою.


Знову Google Music: Цікаво, чи це в одному альбомі? Я використовував його для завантаження першого альбому Black Sabbath на свій пристрій, і перехід від одного треку до другого все ще мав прогалину.
Марк Хьюїтт

@MarkHewitt: Чи є у вас інші альбоми, які Google Music відтворює без прогалин? Поки що, здається, це чудово працює для альбомів Жана-Мішеля Джарре, які я грав.
Мартін Гейслер

Чи можете ви надати мені конкретний приклад, який я можу перевірити? Я припускаю, що це альбом, доступний у Повному доступі?
Марк Хьюїтт

@MarkHewitt Це музика від Amazon Cloudplayer. Зараз я не пригадую конкретного прикладу, я щойно помітив, що Google Music відтворював його краще, ніж Amazon MP3.
Мартін Гейслер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.