Чи можете ви повністю видалити системні програми Google з Android, включаючи оновлення Play Store?


21

Вірите чи ні, але я хочу видалити декілька Google Apps, якими я не користуюся і хочу звільнити місце, ресурси та використання мобільних даних, не маючи їх у своєму телефоні взагалі.

До них належать:

  • Google Currents
  • Google Play Музика
  • Google Play Фільми
  • Google Play Кіоск
  • Клавіатура Google
  • Google+

Я "видалив" їх через Play Store, але вони все ще відображаються в пунктах "Встановлені" в "Мої програми" в магазині Play, а не "ОНОВЛЕННЯ" та "УСТАНОВИТИ" для будь-якого іншого додатка в моєму списку "Встановлено". , вони вперто залишаються і мають лише параметри "ВІДКРИТИ" І "ОНОВЛЮВАТИ".

Також у списку "Усі" в "Мої програми" всі ці додатки також відрізняються від інших, де на відміну від інших локально видалених додатків, які мають статус оплати ("БЕЗКОШТОВНО" або "ЗАКУПЕНО") та "X" на вгорі, щоб видалити його повністю з вашого облікового запису Google, ці програми Google Apps, які я не хочу на своєму Android та хочу бути абсолютно необов’язковими для мого досвіду Android, мають лише "ОНОВЛЕННЯ", а X - у верхній частині списку.

Я не заперечую, щоб вони залишалися в обліковому записі Google, якщо Google наполягає на цьому, але я просто хочу, щоб списки "оновили" їх у моєму списку оновлень Google Play, видаляючи, зважаючи на це, Google в основному змушує мене перевстановити їх проти моєї волі .

Чи є спосіб це зробити?

Я на складі 4.3 Gnex.

Відповіді:


10

Рішення полягає в тому, щоб "вимкнути" програми із системних налаштувань Android, і вони більше не відображатимуться у вашому списку оновлень Play Store.

Наприклад, для Google Currents:

Налаштування> Програми> Усі> знайдіть "Струми" - торкніться її, виберіть "Відключити".

Те саме стосується всіх інших перерахованих додатків у запитанні (за винятком "Google Play Кіоск", якого я не міг знайти у списку), і коли ви відкриєте список оновлень Play Store заново, вони, нарешті, не зникнуть це за бажанням.


NB: Я розробив це після того, як уже написав ціле запитання, тому подумав документувати його тут для інших у майбутньому.

1
Оновлення. Зараз я намагаюся видалити Hangouts, і це не в списку програм "Усі" в налаштуваннях системної системи Android, і він все ще клопоче мене, перебуваючи в списку оновлень, змушуючи себе бути там і в моєму шлях. зітхати. хтось знає, як його видалити з Play Store? Я коріння, якщо це допомагає.

Опрацював Hangouts: у списку програм "Усі" в налаштуваннях це "com.google.android.talk":) ...

6
Відключення дійсно не видаляє додатки Google, а лише відключення. Отже, це насправді не відповідає на ваше запитання, а просто допомагає йому.
HasH_BrowN

Гм, з належною повагою - це не рішення, це спосіб ігнорування проблеми ... Крім того, якщо ви не використовуєте Play Store, це навіть не допоможе :-(
einpoklum - відновіть Моніку

5

Наведена вище відповідь лише перешкоджає їх появі, не знімає їх. Для цього вам потрібно вкоренитись. Ось посібник, який відповідає на вашу проблему: Будьте уважні! Droidviews: видалення фондових програм.


1
Це було чудово, дуже дякую! Не всі програми, які я хотів видалити, були там, але для тих, що були, це було навіть краще, ніж моє «відключення» рішення! (Хоча я не впевнений, чи варто їх все-таки відключити, якщо вимкнути проблему з присутністю додатків Play Store чи ні ... [якщо вони раптово видаляються, незважаючи на те, що хочете все-таки синхронізувати їх з обліковим записом чи щось .])

Чи безпечно видаляти програми, показані в ОП? Чи зіткнуться я з будь-якими питаннями щодо цього?
Spikatrix

5

Якщо не укорінено, немає можливості видалити додатки (системи).

Незважаючи на це, навіть укорінене видалення акціонерного додатку не дає вам корисного місця (вони не знаходяться на "сховищі користувачів"). Однак вимкнення цього додатка, як було запропоновано раніше, дає всі інші переваги, які ви хочете, навіть на Android, не вкоріненому Android.


1

Це стає складніше, ніж я думав. Навіть якщо ROOTed, додатки для телефону можуть бути на ПЗУ (набагато дешевше, ніж у Flash), а тому видалити їх неможливо. Це залежить від того, як був сконструйований телефон. Я починаю вважати, що відключення може бути найкращим варіантом. Це вимикає (я думаю) принаймні якусь частину цього завдання, а також Очистити та За замовчуванням має звільнити деякі ресурси. Я переживаю за попередження (щоразу?), Що це "... може спричинити неправильне поводження інших програм ..."

Деякий розумний хлопець із вкоріненим телефоном та великим досвідом повинен перевірити пам’ять до та після Вимкнути, а потім Корінь видалити та порівняти. Використовувати корінь важче і небезпечніше, і всі ми повинні знати, чи це користь для ресурсів, включаючи оперативну пам’ять, цикли процесора, а також інші ефемерні речі, такі як надійність та зручність використання.


Я будую ці речі на життя. Я ніколи не чув про системні програми, що зберігаються на ROM - принаймні не для Android. Якщо ви це зробили, ви навіть не могли оновити їх під час оновлення системи. Більшість пристроїв, над якими я працював, використовували лише ROM для завантажувача першого етапу та режиму відновлення останнього канаву.
Едвард Фолк

0

Я вкоренив свій телефон, потім встановив Link2SD і Root Explorer. Я використовував Root Explorer для резервного копіювання .apkфайлів у системній папці, потім з інтерфейсу Link2SD ретельно вибирав системні (odex) додатки, які я не хотів, і видаляв їх.


0

Я вкоренила свій телефон (Pantech P9070) і заморозила багато небажаних речей за допомогою Link2SD. Я вважав, що заморожування - кращий варіант, ніж видалення, про всяк випадок. Я також встановив DCentral1, щоб побачити, які програми можуть шпигувати за мною.

https://sites.google.com/site/androidbloatware/freeze-able-bloatware


1
Вам не потрібен root, щоб вимкнути програми. Дивіться відповідь @ foregon.
nyuszika7h

Деякі додатки мають відключення "відключити". Так що іноді це корисно.
Hello World,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.