Чому програми в Google Play Store мають ком. на початку?


19

Коли ви отримуєте додаток з ігрового магазину, додатки завжди надаються у такому форматі (наприклад):

play.google.com/store/apps/details?id=com.king.candycrushsaga

Мене не цікавить основна URL-адреса та лише назва програми, тому я отримую:

com.king.candycrushsaga

Я знаю, що це власне ім’я програми, тобто не дружнє ім’я, показане в ящику додатків чи в магазині ігор, але ця com.частина мене завжди бентежила. Я знаю, для чого призначені інші частини імені ( com.PublisherName.AppName), але в чому сенс початку com.на початку?


Це не завжди « com.», див play.google.com/store/apps/details?id=org.projectmaxs.main або play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.nationalrail.google для кілька прикладів того, що там ще є щось
GAThrawn,

Відповіді:


32

Конвенція про іменування виходить із стандартів Java і порівнянна з URL-адресою, але зворотно. Ключовим тут є те, що він повинен бути унікальним, тому він такий специфічний.

У вашому прикладі com- це основна категорія, яка порівнянна з доменом верхнього рівня, який також може бути com. Далі - назва компанії king, яку можна порівняти з доменним іменем, і нарешті candycrushsaga, яка може бути субдоменом. Оскільки імена повинні бути унікальними, ця схема іменування є цілком звичайною, але іноді її можна розділити ще далі, додавши ім’я підпроекту до кінця. Наприклад, Кінг міг відокремити ігри від інших створених ними програм за допомогою імені com.king.games.candycrushsaga.

Відповідно до стандартів Java, перший компонент повинен бути дійсним доменом верхнього рівня (com, net, edu, vlad, country-specific), але я пам’ятаю, що бачив імена пакетів, які не відповідали стандарту.


3
Дякую за відповідь - я думаю, я зараз отримую це - якщо, наприклад, мій сайт, GeorgesApps.comі я роблю гру під назвою, Ask Your Friendsце було бcom.GeorgesApps.AskYourFriends
Джордж,

Так, це все
о.

6
@GeorgeH , але потім, в нижньому регістрі: com.georgesapps.askyourfriends.
nhaarman

3
@ Onik Я думаю, що також варто відзначити, що дуже погана практика використовувати URL-адресу, яку ви не володієте в якості імені пакета. Ось чому запускаються програми від King com.king, що є їх доменним іменем. Це єдина причина, що першою частиною назви пакету має бути дійсний Інтернет-TLD.
Дан Хулм

2
@GeorgeH Я розумію. Справа в тому, що це не просто com.publishername, а вибір comне довільний: він насправді повинен бути доменом, яким належить видавець. Я не вважав, що це було зрозуміло у відповіді онік.
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.