Перейти вручну з ART на Dalvik


21

Я хотів випробувати новий час виконання ART, але не зрозумів, що мої користувальницькі ROM не підтримують його. Отож, після завантаження я отримую повторювані повідомлення із примусовим закриттям, і не можу потрапити в меню налаштувань, щоб повернутися до Дальвіка. Тож перш ніж я стерти все і витратити години на налаштування телефону з нуля, чи є спосіб вручну перейти назад до Дальвіка з меню відновлення? Я думаю, що десь повинен бути прапор, який вказує Android робити «перекомпіляцію» після перезавантаження.

Через меню відновлення я маю повний доступ до кореня через оболонку adb і можу монтувати всі файлові системи.


У мене виникли проблеми з АРТ на запасі 4.4.4 ПЗУ. Через кілька днів після переходу з дальвіка я застряг у циклі завантаження з логотипом adb, що показує безліч помилок аварійного завершення, включаючи `art / runtime / runtime.cc: 203] Робочий час перервав ... Перейшовши назад на dalvik, мені довелося перезавантажити відновлення та скористайтеся командою echo для повернення назад до дальвіка. Це
вирішило

Відповіді:


18

Я щойно це зробив!

/data/property/persist.sys.dalvik.vm.libце текстовий файл, що містить одне з двох значень: 'libart.so' або 'libdvm.so'. Ви можете перейти з ART на Dalvik, просто відредагувавши цей файл.

Напр .: adb shell 'echo libdvm.so> /data/property/persist.sys.dalvik.vm.lib'


5
FWIW, виконуючи "setprop persist.sys.dalvik.vm.lib libdvm.so" матиме такий же ефект - властивості "зберігаються" зберігаються, записуючи їх у файл.
вівторок

Коли це сталося зі мною, у мене не було доступу до оболонки adb під час роботи Android. Однак мені вдалося перезавантажити ClockworkMod Recovery, очистити мій розділ кешу та кеш dalvik, щоб звільнити деякий флеш-пам’яті, змонтувати мій розділ / дані, а потім (нарешті) використати оболонку adb, як описано в цій відповіді. Вау!
ʇsәɹoɈ

Я спробував це на Android 5.0.1 (Omega V28) на своєму Galaxy S4 GT-I9500. Файл викликався /data/property/persist.sys.dalvik.vm.lib.2в моєму випадку. Після перезавантаження він якось повернувся до "libart.so". Будь-яка ідея, чому це робиться, і як це постійно змінювати?
EM0

Це сталося навіть тоді, коли я міняв вміст файлу через adb shell під час відновлення. Отже, це не перезаписується при відключенні, а під час завантаження, здається.
EM0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.