Запитання з тегом «art»

1
Які оптимізації додатків роблять новіші версії Android під час першого перезавантаження?
Я отримав від свого мобільного оператора Vodafone IT, офіційне оновлення Google OTA до Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 на моєму Nexus S. При автоматичному перезавантаженні вперше після оновлення система видала повідомлення про те, що це оптимізує встановлені програми. Яку оптимізацію робить Android 4.0+ під час першого перезавантаження?

1
Dalvik VM vs. ART (Android Runtime): вплив на кінцевих користувачів?
Завдяки Nexus 5 (Android 4.4 KitKat) компанія Google поставила два режими виконання для запуску програм. Які відмінності між Dalvik & ART для кінцевих користувачів? Як на це можуть вплинути ендусери? Чи є якась конкретна причина, яку я повинен вибрати новий час виконання ART?
22 dalvik  4.4-kitkat  art 

1
Перейти вручну з ART на Dalvik
Я хотів випробувати новий час виконання ART, але не зрозумів, що мої користувальницькі ROM не підтримують його. Отож, після завантаження я отримую повторювані повідомлення із примусовим закриттям, і не можу потрапити в меню налаштувань, щоб повернутися до Дальвіка. Тож перш ніж я стерти все і витратити години на налаштування телефону …

1
Що ще робить процес зиготи в Android L?
Я намагаюся з’ясувати конкретні відмінності в режимі виконання Dalvik та ART. Я усвідомлюю, що ART більше не використовує Dalvik VM, однак, однією з перших речей, яку я помітив після встановлення попереднього перегляду Android L, було те, що процес зиготи все ще працює. Якби вони справді позбулися Далвік В.М., чи не …

2
Очистити кеші від ADB?
Як очистити кеші (додаток, окремі програми, Dalvik, ART, якщо можливо) через ADB? Використання програм, відновлення або виконання налаштувань для мене не є варіантами. Також мій телефон не вкорінений.
13 adb  cache  dalvik  art 
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.