Чи отримуватиму автоматично БЕЗКОШТОВНІ оновлення, якщо я заплачу за додаток?


18

Якщо я придбаю платний додаток, чи зможу я отримувати безкоштовні оновлення впродовж останнього періоду дії програми або мені слід потім оплатити оновлення?

Яка норма? Чи можете ви навести 1-2 приклади?

Спасибі!

Відповіді:


20

Якщо розробник продовжує випускати оновлення програми як однакове ім’я пакета, а ви вже придбали програму, то слід отримувати оновлення програми безкоштовно.

Наприклад, якщо ви зайшли і придбали мій додаток, то ви повинні отримувати оновлення, якщо я постійно оновлюю це конкретне ім'я пакета програми:net.mandaria.cardashboardpro

Однак я можу в якийсь час вирішити, що я хочу більше грошей на додаток і випустити нову версію програми під новим іменем пакета: net.mandaria.cardashboarddeluxeВи не отримаєте безкоштовне оновлення цього додатка, навіть якщо технічно це те саме програми, я вирішив випустити його як окремий додаток в очах Android Market (який визначає, що два додатки відрізняються виключно за назвою пакета).

Однак я все-таки можу стягнути плату за більше грошей, включивши (необов’язково?) Покупки в додатках або підписки, які раніше не існували без зміни назви пакета. Маючи той самий приклад, я все-таки могла використовувати, net.mandaria.cardashboardproале придбати через додаток для функцій "люкс".

Більшість розробників не робитиме цього користувачам, які вже придбали їх додаток, але це неможливо. Колись таким прикладом розробник, який намагався стягувати плату за новішу версію свого додатка, був psx4droid . Зворотна реакція була настільки жорстокою у користувачів, що він повернувся та оновив стару (версія 1) своєї програми до нової версії (версія 2). Тепер він має підтримувати три версії через це (версії 1 та 2 плюс безкоштовна версія) замість двох. Поговоріть про головний біль у розробника.

Тому в кінцевому рахунку це залежить від того, що розробник вирішить зробити. У більшості випадків розробник продовжує підтримувати той самий додаток, і ви отримаєте останні оновлення безкоштовно після покупки.


Тож маркетингово, чи нерозумно обіцяти 1 рік безкоштовних оновлень?
цікавогут

@curiousguy Я б не вважав цього. Здебільшого користувачі очікують оновлення своїх програм. Розробники, які не схильні до своїх додатків (помилки, помилки, запити на функції), спостерігатимуть, як їхні програми повільно відмирають. Існує дуже мало типів додатків, які можна оголосити "функцією завершеною" і більше не оновлювати.
Брайан Денні

8

Очевидно, що норма розробників оновлює свою програму, і ті, хто вже заплатив за неї, також отримають оновлення.

Однак це, безумовно, не застосовується жодним чином, формою чи формою. Якщо у вас немає договору, в якому зазначено інше (і ви гарантуєте його виконання), ви отримуєте лише те, за що платите (поточна версія програми), і все. Розробник може легко вибрати нову версію як "інший" додаток і розраховувати, що старі користувачі, які хочуть оновити, заплатять за неї.


1

Так, але це не виконується. Я не бачив, щоб інший розробник додатків для Android робив інакше

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.