Як перенести облікові записи та дані з одного телефону Android на інший?


10

У мене є телефон HTC Magic з Android 2.2.1 і я хочу перенести всі облікові записи (9), програми, sms, налаштування тощо ... на новий телефон із Nexus One.

Чи знаєте ви якийсь сервіс / опцію Android або безкоштовний додаток на ринку, щоб це зробити?

Дуже дякую!

ОНОВЛЕННЯ

Я успішно мігрував :)

Старий телефон: HTC Magic з корінням Android 2.2.1
Новий телефон: Nexus One укорінений з Android 2.3.3

  • Спочатку резервні облікові записи google з Titanium Backup вкорінені
  • Потім резервні копії SMS та журналів викликів за допомогою програми Life Saver 2
  • Наприкінці відновіть у новому телефоні

Деякі проблеми з відновленням налаштувань (Wi-Fi, Bluetooth, додатки тощо).

Дякую!

Відповіді:


6

Якщо ви вкорінені, використовуйте резервну копію Titanium . Ви не зможете відновити деякі речі, оскільки Nexus One і HTC Magic мають дуже різні системні програми, але більшість з них повинні переноситись. Після резервної копії з ТБ скопіюйте /mnt/sdcard/titaniumbackup/на свій ПК. Потім на N1: встановіть туберкульоз, скопіюйте папку зі свого ПК у те саме місце на телефоні, потім запустіть TB і відновіть.

Якщо ви не вкоренилися, важко створити резервну копію більшості речей, особливо всіх відразу. Я б покладався на резервну копію Google для вашого списку програм та подібних речей, як підказує інша відповідь.


1
Ах, побий мене до цього! :)
newuser

2

Якщо ви вже синхронізуєтесь із Google, більшість із них буде автоматично синхронізовано на новий телефон, коли ви ввімкнете Google синхронізацію на ньому.


ні: sms, додаток, налаштування, мультимедійні файли, ..., зовсім не синхронізовані
kosokund

Так, але мені потрібно створити всі акаунти спочатку на новому телефоні. Я хочу, щоб деякі, як скопіювати все> вставити або створити резервну копію всіх> відновити

2
@tbruyelle: Програми синхронізовані з моїм телефоном, коли я переключився. Це може залежати від версії Android; Я перейшов з 2,2 до 2,3 (і мене здивувало, коли він синхронізував усе).

@Lito: Проблема з копією / вставити діяльності є те , що система (і система додатків, таких як SMS) бази даних змін між версіями і немає механізму «як оновлюватимуться», тому поки є способи копіювання / вставки параметрів і такої Кінчено, Вам, можливо, доведеться провести повне видалення, щоб відновити щось, якщо щось занадто несумісне.

До речі, forum.xda-developer.com - це гарне місце, щоб дізнатися про це, адже це, мабуть, людина, яка хвилюється під час прошивки нових ПЗУ.

0

Якщо ви не жалієтесь щодо вкорінення своїх телефонів, ви можете скористатись додатком на зразок Titanium Backup.

  1. Просто викорінюйте обидва пристрої
  2. Встановіть резервну копію Titanium на обох
  3. Виберіть потрібні додатки зі свого Magic та створіть резервні копії
  4. Скопіюйте / mnt / sdcard / TitaniumBackup / з вашої Magic на Nexus One (це шлях, який використовується на моєму Droid, він може відрізнятися на ваших пристроях)
  5. Завантажте резервну копію титану на Nexus One та завантажте резервні копії

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.