Як я можу класифікувати додатки на своєму телефоні?


17

Я завантажую багато додатків, але потім забуваю про них. Мені б хотілося бачити всі мої програми "запису записів", програми "todo" тощо. Тому я можу швидко порівняти та відкинути ті, які я не хочу. Звичайно, мені також подобаються всі "ігрові" програми, щоб я міг вибрати, в яку гру грати.

Як я можу це зробити, щоб це було автоматичним (можливо, використовувати інформацію на ринку?). Чи є спосіб тегувати додатки, щоб вони могли належати до кількох категорій?

Відповіді:


11

Існує програма під назвою Apps Organizer, яка дозволить вам "тегувати" програми в групах. Потім ви можете розмістити віджети папок на головному екрані кожного з цих "тегів", щоб залишатися впорядкованим. Я використовував його раніше, він добре працює, якщо ви постійно оновлюєте теги.


4

Я не думаю, що існує надійний спосіб зробити це автоматично, але менеджер програм стверджує, що це зробити.

Я групую додатки, які використовую на своїх домашніх екранах, щоб ігри були на одному екрані, а додатки - на іншому, з відповідними програмами в одному рядку (наприклад, месенджери). Ви могли зробити щось подібне.

Ви також можете створити папки та розмістити в них свої програми. Я вважаю, що менеджер програм може допомогти вам і в цьому.


4

ADW Launcher дозволяє групувати програми в ящику додатків. У мене є налаштування групи для Ігор та значок на головному екрані, який показує цю групу.


3

У випадку, якщо ваш телефон від HTC (і має запуск запуску HTC Sense), ви можете додати папку на будь-яку сторінку, наприклад "Todo", "Ігри", "Інтернет", "Нові програми" тощо.

Я використовую такий підхід у своєму випадку, і я додаю кожну нову програму до папки "Нові програми" відразу після встановлення.


1

Я не думаю, що існує спосіб "позначити" програми, але, мабуть, ви можете (див . Відповідь Брайана ).

Решта моєї оригінальної відповіді: Ви можете створити папки на головному екрані, позначати їх "Ігри" або "Примітки" та поміщати ярлики до додатків. Для цього довго натисніть на головному екрані виберіть "Папки", потім "Додати папки", потім "Нова папка" (кроки можуть трохи відрізнятися на вашому телефоні). Після того, як папка знаходиться на головному екрані, ви можете перетягнути додаток поверх неї, щоб додати її до папки. Для перейменування папки: відкрийте папку, а потім довго натискайте на рядок заголовка папки вгорі - через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, що дозволить вам перейменувати папку.

Сподіваюсь, це допомагає

Редагувати - Я був у процесі редагування своєї відповіді, щоб включити те, що Метью сказав про групування програм на різних домашніх екранах, - але він переміг мене до цього :). Я використовую цей метод для ігор, де всі мої ігри на одному домашньому екрані.0

Я б запропонував TagHome Launcher (безкоштовна програма)
Це досить простий у використанні: ви можете створити стільки тегів, скільки хочете, і призначити (нуль або більше) цих тегів додаткам; усі нові програми потрапляють у категорію "без тегів" і їх легко помітити та призначити.
Пускова установка не кричуща, але досить швидка; Я спробував кілька найвищих рейтингів, перш ніж вибрати TagHome

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.