Як отримати швидкий доступ до загальних текстових фрагментів?


9

Коли я заповнював форму онлайн-магазину днями через мій браузер, я зрозумів, що мені потрібно вручну ввести свою електронну адресу, адресу вулиці, поштовий індекс тощо. Навіть номер кредитної картки (хоча я розумію, що там є наслідки для безпеки).

Чи є спосіб зберігати часто використовувані фрагменти тексту десь для швидкого та простого вирізання та вставки? Можливо, щось інтегровано за допомогою м’якої клавіатури та комбінацій клавіш?

Це трохи стосується спільного використання (через меню спільного доступу) безпосередньо до власної електронної адреси , але я хочу, щоб моя адреса електронної пошти була доступна з будь-якої програми.


можливий дублікат
Швидкого

Це звучить як ваш початковий запитання, так і ваш приклад того, як ви хочете використовувати його, звучить точно так само (але сформульовано трохи інакше), як і попереднє запитання android.stackexchange.com/questions/3117/…
GAThrawn

Питання дуже схожі, але шукати рішення для введення адреси електронної пошти проти рішення для введення всіх даних форми, включаючи захищені дані, такі як номер кредитної картки, - це відмінність, яку, на мою думку, є достатньо іншою, щоб вимагати окремого питання.
Метт

Відповіді:5

Для швидкого доступу до вашої адреси електронної пошти я погоджуюся з Лі Раян, якщо ввести її у свій словник користувача, це відображатиметься як автоматична пропозиція під час введення, однак я б не робив цього для більш чутливої ​​інформації.

Для більш безпечного та ще більш швидкого методу я рекомендую використовувати Dolphin Browser HD із плагіном LastPass . LastPass дозволяє надійно зберігати інформацію про вхід та пароль користувача, а також різні профілі з адресами та номерами кредитних карток. За допомогою цього налаштування ви можете заповнити цілу форму одним клацанням миші. Якщо ви не використовуєте браузер Dolphin, ви можете виконати те ж саме з автоматичним заповненням закладок, які пропонує LastPass.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.