Як я можу відстежувати використання додатків?


18

Чи є спосіб відобразити статистику використання встановлених програм на моєму телефоні Android? Мені хотілося б дізнатися, скільки я використовую своїх додатків і чи є такі, які я можу позбутися (тому що я їх не використовую).

Відповіді:


20

Ця функціональність вже вбудована в Android.

  1. Відкрийте свій магазин
  2. Введіть *#*#4636#*#*
  3. Виберіть статистику використання
  4. Сортувати за кількістю запуску .

Наскільки мені відомо, ця статистика скидається щоразу, коли ви скидаєте телефон. Сподіваюся, це допомагає.


1
Я вважаю, що ця статистика скидається щоразу, коли телефон перезавантажується. Це не найкрасивіший вигляд, але він дозволяє сортувати не лише кількість запуску, але і час використання та назву програми. Я б зазначив це як відповідь на питання ОП.
Бен

2
Не працює під Samsung Alpha з льодяником
Farid Nouri Neshat

Не працює на примітці Mi Redmi 4
m__

6

Спробуйте додаток Запасні частини з магазину Play (він вбудований у деякі старі користувацькі ROM). Під заголовком "Інформація про пристрій" є "Статистика використання", яка повинна містити інформацію, яку ви шукаєте.


Не працює під Samsung Alpha з льодяником. Раніше працював перед оновленням
Farid Nouri Neshat

2
Запасні частини - це зламана ланка
Марко Лацкович

Фіксоване посилання оновлено.
Чах1

Я розробив безкоштовний додаток під назвою "AppUsage". Ви можете знайти його в Google Play .


1
Це може бути хорошою ідеєю відзначити вашу приналежність до програми (для тих, хто не надто помічає імена користувачів тощо)
Matt H

0

Те, що додаток працює, не означає, що ви його використовуєте. Settings > About Phone > Battery Useдасть вам збіг того, що вживає сік на вашому телефоні, хороша підказка щодо того, чи робить програма щось. Ви також можете запустити менеджер завдань - How To Geek пропонує Advanced Task Cleaner . Обидва ці варіанти підкажуть вам, що працює, а не те, що не працює, але ви можете екстраполювати звідти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.