Чому я не можу завантажувати ігри, програми тощо з будь-якого сайту, окрім офіційного Android Market?


20

Кожен раз, коли я намагаюся завантажити будь-яку з ігор, які мені подобаються, з будь-якого веб-сайту, окрім Android Market, мій телефон повідомляє мені, що налаштування встановлені таким чином, щоб на моєму телефоні не можна було запускати невідомі додатки.

До речі, у мене є HTC Destiny. Не майте книги для цього. Якби хто-небудь міг мені допомогти, я дуже цінував би це. Ще раз дякую всім, хто може допомогти. Я абсолютно новачок у світі андроїдів, але думаю, що я буду шанувальником, якщо я можу просто зрозуміти пару речей !! Лол.

Відповіді:


27

Ви можете дозволити своєму пристрою встановлювати додатки, що не мають ринку, перейшовши в "Налаштування"> "Програми" та встановивши прапорець "Невідомі джерела". Це повинно дозволяти вам встановлювати додатки, що не мають ринку, хоча меню налаштувань може дещо відрізнятися.

Після активації перевірте це питання, якщо вам потрібна додаткова інформація.

Якщо ви перебуваєте на AT&T в США, вам слід ознайомитися з цим питанням .


8

Залежно від того, з якої телефонної мережі ви отримали ваш телефон, ви зможете змінити це налаштування (я вважаю, що AT&T у США не дозволяють змінювати цей параметр).

Зайдіть у налаштування свого телефону (на головному екрані натисніть, Menuа потім виберіть Установки

У меню Налаштування виберіть Програми

На цьому екрані ви повинні побачити прапорець з написом Невідомі джерела Дозволити встановлення позаринових програм. Якщо ви виймете галочку з цього вікна, ви зможете встановити будь-які програми, які ви хочете.


4

Ви можете зайти в "Налаштування" -> "Програми" і переконатися, що опція "Невідомі джерела" встановлена. Тоді ви маєте змогу встановити додатки, які не з ринку.


Хе схоже, що ми розмістили водночас!
GAThrawn

@GAThrawn У вас і у мене була різниця в 6 секунд :)
Даніель

Stack Exchange повинен реалізувати механізм блокування, як це робиться в деяких системах управління джерелами :)
jmbouffard
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.