Чи є мінімальна ціна додатка в магазинах додатків?


16

Чи існує обмеження на мінімальну ціну додатка? Я запитую, як ніколи в жодному магазині додатків (крім безкоштовних додатків) я не бачив жодного додатка менше 0,99 Чи може додаток виглядати як .49, наприклад, у магазині додатків Google чи Amazon?


Знову питання розробника / розробки. Поза темою для цього сайту.
newuser

8
@JonnyP Це, мабуть, мотивація, але питання та відповіді були б такими ж, якби я запитав це як користувача / замовника.
Метью читайте

@Matthew Read - досить справедливо.
newuser

Відповіді:


18

Так, для невільних програм існує мінімальна ціна для кожної підтримуваної валюти.

Як я помітив сьогодні вранці, коли коригував ціну однієї з моїх програм, ці мінімальні ціни не є рівнозначними в різних валютах (і навіть якби вони були, вони будуть плисти з часом через коливання курсу).

Наприклад, я встановив нову ціну свого додатка в розмірі 0,99 дол. США для США і приблизно еквівалентну ціну 0,59 фунта для Великобританії. Однак я не міг встановити такі низькі ціни для скандинавських країн або Японії, оскільки мінімальні показники були вищими (мінімум в Японії - 99 ієн, що за сьогоднішніми показниками становить приблизно 0,71 фунта / 1,16 долара).

Ось повний перелік мінімальних та максимальних цін для кожної країни .

За нинішніми тарифами здається, що найдешевший можливий безкоштовний додаток коштуватиме 0,50 євро (приблизно 0,72 долара США).


Я думаю, що список перемістився. Зараз тут: support.google.com/googleplay/android-developer/table/3541286
швидкість Майка

11

Розширюючи попередню відповідь Брайана, так, існує мінімальний ліміт ціни на додаток: $ 0 (безкоштовно) :-)

Якщо не відставати, для невільних програм існує мінімальний ліміт для платних додатків на Android Market, і цей мінімум визначається залежно від валюти та місця, де пропонується додаток. Наприклад, платний додаток, пропонований у Данії, наразі має бути вказаний на суму не менше 6 крон. Ці мінімуми можуть з часом коригуватися, щоб відобразити коливання вартості валюти.

Однак Android Market не є єдиним джерелом для платних додатків, і кожен постачальник додатків може використовувати унікальну політику для ціноутворення додатків. Однак загалом ви побачите, що кожен постачальник має встановлений мінімальний ліміт, який покриє витрати на трансакційні збори.


9

На ринку Android мінімальна ціна становить 0,99 дол. Якщо я спробую встановити додаток нижче, він говорить, що я повинен встановити його як мінімум на 0,99 долара.


1

Мінімальна ціна зараз становить 0,99 USD або 0,50 EUR / GBP. Однак сам Google, здається, може знизити цю ціну за допомогою знижок, подивіться на ці ціни на ігри протягом Різдва 2014 року:

Скріншот ігор Google Play


1
Так, я можу це також підтвердити. В даний час Play Store показує для мене "великі знижки від $ 0,25". Я не знаю, чи розробник контролює це чи ні (хоча знижка).
Андрій Т.

Я не думаю, що це так, я думаю, що це, мабуть, угода між Google та деякими дистриб'юторами ігор.
cprcrack
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.