Блокування виклику з розмовним повідомленням?


18

Хтось знає про блокатор викликів, який дозволить вам створити голосове повідомлення для заблокованих дзвінків?

Те, що я хочу, - це блокувати дзвінки з прихованих номерів. Це майже завжди продавці, тому я хочу просто заблокувати їх, але, можливо, час від часу хтось із недоброзичливим наміром може дзвонити з лінії із прихованим номером.

Тому я хочу, щоб програма насправді приймала дзвінок, але не розповідала мені про це. Потім він повинен відтворити звуковий файл, який я створюю, а потім повісити трубку.

Це дозволить мені сказати людині з іншого кінця, що я просто заблокував їх, щоб позбутися продавців, і що якщо вони не такі "особи", то вони повинні просто використовувати SMS.

Я знаю, що деякі додатки дозволять вам набрати текст, який буде надісланий заблокованим абонентам, але оскільки це майже ніколи не буде мобільним телефоном, а старою наземною лінією з заблокованим номером, то це не допоможе багато.

Якщо ніхто не знає про додаток, який дозволить мені це зробити, тоді мені просто доведеться зробити це самостійно, але я подумав, що краще спершу запитати.


запитати свого оператора? вони можуть мати службу блокування дзвінків та послугу голосової пошти; вони можуть бути в змозі налаштувати приховані номери, щоб перейти безпосередньо до голосової пошти.
Лже Раян

ні, спитав уже. Крім того, я не хочу, щоб дзвінки переходили до моєї звичайної голосової пошти, оскільки це не скаже їм, чому вони туди потрапили, і мій оператор не підтримує кілька голосових повідомлень.
Матіас Нільсен

2
Можливо, ви зможете зробити щось із Google Voice. Ви можете налаштувати своє вихідне повідомлення на основі контактів або груп контактів. Ви можете зробити своє за замовчуванням повідомленням для людей, що блокують їхню кількість.
але

на жаль, жодного голосу в Google. Не в США :)
Матіас Нільсен

1
Жоден додаток не може надсилати аудіо на дзвінки (штука з фішкою). Це можна зробити лише за допомогою голосової скриньки
Сет Хікарі

Відповіді:


3

На минулому тижні я знайшов таке, що робить саме це. Перевірте http://www.youmail.com . Це додаток, яке ви завантажуєте, але ним можна керувати з їх веб-сайту. Ви можете записувати різні привітання для різних людей; сім'я, бізнес і головна причина, чому я це отримав .... номер відключений для людей, з якими Я дійсно не хочу спілкуватися! У мене також є повідомлення лише для ідентифікаторів заблокованих викликів, кажу їм, що я не приймаю їх і розблокувати їх кількість. І ... це БЕЗКОШТОВНО :)


1
Виглядає як чудовий сервіс, але поки що лише США. Або так виглядає. Так чи інакше, мій номер телефону не буде вважатися дійсним. Тож ніякої підтримки в моїй країні все одно немає.
Mathias Nielsen

Ви можете спробувати Hullomail, щоб перевірити, чи є в наявності, оскільки у нього є подібні речі. Я не знаю, чи можна направляти абонентів на льоту, так би мовити.
Jeeva

це вже не безкоштовно ($ 5 / місяць)
Стів V

0

Я ніколи не чув про це - це дещо нечувано, блокуйте приховані номери та завантажуйте звуковий файл і відтворюйте його, що перешкоджає призначенню числа, яке блокується, у псевдокоді здебільшого додатків, що блокують дзвінки, це було б щось подібне:

if incoming_number is on block_list
   send reject_call
else
   allow

Тепер, якщо то , що ви говорите, це - грати звуковий файл, то це означало б , що входить заблокований номер матиме Open Handset , в якій Android буде повідомляти є вхідний дзвінок, і повторно маршрутизировать відтворення звукового файлу для оратора, технічно це досить складно зробити!

Але є програма, яка може робити щось на зразок того, що ви шукаєте - "Приватна зупинка" -

Ніхто не любить отримувати дзвінки "Приватний" або "Прихований", ви можете використовувати приватну зупинку для блокування неприємних абонентів, маркетологів, сталкерів, усіх, хто приховує їхню кількість. Приватна зупинка блокує дзвінок і підштовхує абонента до вашої голосової пошти, щоб ви могли вирішити, чи бажаєте ви спілкуватися зі "прихованим" абонентом чи ні


Як зазначав один із коментарів вище, жоден додаток не може надсилати аудіо на дзвінки (Чіп), і навіщо голоси, тому що ОП явно вимагає чогось технічно неможливого і вказав на альтернативу. І все-таки ніякі приємні люди, як в "Я ХОЧУ", ступаючи ногами об землю, як 5-річний кидаючи істерику
t0mm13b

0

Google Voice дозволяє вам це зробити.

Ви можете зробити до чотирьох різних записів відповідей і вказати, кого направляти, до якого, а також те, що дзвінок автоматично спрямовується на голосову пошту, не дзвонячи на телефон.

Вам потрібно налаштувати налаштування на веб-сайті http://voice.google.com , але після цього додаток навіть надасть вам акуратний віджет, який переписує вашу голосову пошту!


ОП зазначила у коментарі вище під відповіддю Еліазари, що Google Voice призначений лише для США, а ОП - поза США :)
t0mm13b

2
-_- Це все ще цінна відповідь на це питання, чи не так? Можливо, деякі американці задають те саме питання.
rm-vanda

-2

Ну, єдине, що перешкоджає дзвінку переходити на ваш телефон (ви ніколи про нього не знаєте, він нікуди не з’являється) і дає повідомлення абоненту, який блокує їх кількість, вказуючи, що є обмеження для виклику, - це "Базова сім'я" від Verizon, але це стягує з вас $ 5 / місяць. Так, це небагато щомісяця витрачати щойно на те, щоб мати «цю зручність», здається, це єдиний спосіб я зрозуміти, як подбати про ці дзвінки.

Я використовував додаток під назвою "Фільтр викликів". Цей додаток не сповістить вас про спробу дзвінка, і що мені сподобалось, що це просто "відключено" і не переходити до голосової пошти. Але, оскільки у мене є оновлення "Jellybean", я думаю, додаток ще не підтримує цього, тому я отримав "безкоштовний" пробний місяць "" Сімейної бази ", поки не зможу знайти додаток, який не надсилає дзвінки для голосової пошти або оновлення додатка "Фільтр дзвінків" для підтримки оновлення 5. + Jellybean.

Сподіваюся, це комусь допомагає, але я не можу дати остаточної відповіді, чи працює він за межами США.


FYI, 5. + це Lollipop, а не JellyBean ... чи ти маєш на увазі версію програми? У будь-якому випадку, ви могли б надати посилання "Фільтр викликів" у Play Store? Це ця програма ? Здається, більш корисним, ніж рішення Verizon / лише для США для загальних користувачів.
Андрій Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.