Які програми для подкастів включають відтворення зі змінною швидкістю? [зачинено]


20

Я знаю про Astro Player . Будь-які інші додатки, у яких функція управління подкастом та відтворення зі змінною швидкістю?


було б дуже цікаво цим, вони часто надто повільно йдуть.
Джон

Перевищення швидкості їх на комп’ютері може бути дуже простим способом отримати це, але, мабуть, не те, що ви шукаєте.
Barfieldmv

Відповіді:


8

Якщо ви простите про невідповідь ...

Я написав Taffy, щоб він був проксі-сервером між вашим пристроєм Android і провайдером подкастів. Це пришвидшує подкаст, перш ніж ваш підкатер завантажить його. У цього підходу є кілька небажаних аспектів (хостинг не в останню чергу серед них, ні неможливість змінити швидкість відтворення під час відтворення), але я використовую його щодня, щоб слухати кілька подкастів на моєму Droid із швидкістю.

Ось воно скоро стане застарілим.

Мій Droid використовує BeyondPod , вказаний на канали підкастів Taffy, щоб автоматично завантажувати всі мої подкасти прямо на мобільний телефон у передсвітанні години. Я прокидаюся щоранку (і є місяцями - Таффі болить у налаштуванні, але це досить плавне плавання звідти) до безпроблемних "швидких" подкастів, готових до моїх поїздок.


Це звучить приголомшливо. Чи є у вас Таффі десь там, де хто-небудь ще міг би скористатися цим? Я думаю, що веб-сайт, що розміщує пришвидшений канал підкастів, може заплатити за себе.
Метт Касто

У мене його ніде не розміщують. Ви думаєте, що хостинг компанія вітає це? Це досить інтенсивний процесор (це, напевно, може бути налаштовано хостинг-компанією). Тоді є залежність від часу роботи кодера LAME. Чи не завадить це десь розмістити його? Це питання, на які я ніколи не брав часу, щоб відповісти. Найбільший (чорт біля єдиного, IMHO) клопоту з Таффі - це налаштування. Було б дуже приємно, якби люди могли пропустити цей крок.
ланце

Це досить чудово!
Метт

Схоже, taffy застаріло в Presto taffy.codeplex.com/discussions/272356
Євген Кац

Правильно. Я більше не розвиваю Таффі. Я використовую Presto досить щасливо вже більше року!
ланце

5

Є OSplay, який стверджує, що має відтворення швидкості зі зміною швидкості з керуванням кроком, але це $ 5, і це все ще досить нова програма, тому я вагався, щоб спробувати.


Osplay в своєму описі заявляє, що не завантажує подкасти.
Метт Касто

FWIW, я спробував обмежену пробну версію Osplay, і це примусило закритись під час гри в подкасті.
Метт Касто

@Matt Casto: Я не розумів, що завантаження є необхідною функцією. У такому випадку ви б шукали підвідника. Я читав "Менеджер подкастів", щоб мати на увазі більшу категорію, яка включає програми Podcatchers та програми програвача / відтворення плеєрів, які ви, швидше за все, використовуєте, якщо отримали б ваші подкасти, синхронізувавшись з iTunes, DoubleTwist або передавши їх вручну. Я не здивований, що OSplay виявився флопом, вибачте за погану рекомендацію.
Метт

Немає проблем ... Я просто здивований, що на даний момент для Android не існує кращих програм для подкастів (виловлювачів / плеєрів). Я раніше використовував BeyondPod і люблю функцію SmartPlay, але вона не пропонує змінної швидкості.
Метт Касто

Так, я використовую і BeyondPod. Це добре, але може бути і краще. Я починаю більш серйозно дивитись на DoggCatcher, але ще не зробив стрибок (хоча це також не робить змінної швидкості). Ви використовували DogCatcher?
Метт

4

Сьогодні Presto ввів відкриту бета-версію. Presto надає фоновий сервіс, який дозволяє іншим програмам відтворювати MP3 та Ogg Vorbis на вашому пристрої Android з більш швидкою або меншою швидкістю та / або швидшими або повільнішими тонами, так що будь-яка програма може мати відтворення зі змінною швидкістю, якщо у кінцевого користувача Установлено Presto. Розробники повинні змінити додаток, щоб Presto використовувався під час відтворення аудіо, і я випустив відкритий код, щоб зробити це майже заміною для Android MediaPlayer.

BeyondPod, DoggCatcher і PodTrapper працювали зі мною в процесі розробки, тому повинна бути версія, в якій можна використовувати Presto


3

Нещодавно AnennaPod включила підтримку відтворення зі змінною швидкістю, або через Presto, або це реалізація з відкритим кодом, Prestissimo .


1

Бета-версія Astro Player збільшиться до 2x, я думаю. Працює досить добре.


2
Так, але як згадувалося в питанні, шукаю іншого гравця, крім Астро. Особисто мені здається, що Astro Player дуже бракує.
Метт Касто

7
Так, Astro Player є чудовою альтернативою Astro Player, але ви думали про те, щоб спробувати Astro Player замість цього?
Метт

зачекайте ... ви відредагували своє запитання, щоб додати це, правда? Ні в якому разі я цього не бачив вперше ... якщо так, вибачте, я кульгаю.
Брайан


-1

Ви пробували doubleTwist? Мені дуже подобається це музичне додаток.


4
Я завантажив doubleTwist і не можу знайти жодних варіантів зміни швидкості відтворення.
Метт Касто

О, я бачу, ви хочете, щоб це пройшло швидше.
Дмитро Лихтен


-2

на сьогоднішній день не існує програми для Android, яка б підтримувала управління подкастом та відтворення зі змінною швидкістю.


Не так. Питання посилається на Astro Player, який включає відтворення швидкості та керування подкастом.
Джон Галлоуей
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.