Встановіть різну гучність для кількох додатків, які працюють одночасно


16

Я хочу одночасно використовувати Spotify та додаток для відстеження швидкості роботи, але Spotify набагато голосніше, ніж інший додаток, тому я не можу почути його, коли обидва працюють одночасно. Чи є спосіб я зменшити гучність на одній програмі, а не на іншій, подібно до змішувача гучності в Windows?

міксер об'єму


Я поставив щедрості за це питання. Я вітаю рішення, які потребують root та / або Xposed Framework.
Revetahw каже: Відновити Моніку

@Fiksdal Що не так з відповідями на дуже схоже запитання тут ? Шукаєте щось інше?
сова

1
@JohnRamos Різниця полягає в тому, що це питання вимагає одночасно задавати різні обсяги . Наприклад, ви слухаєте новини в радіо-програмі, а Бетховенс 5-ий у музичному додатку одночасно. Ви хочете зменшити гучність Бетховена, але голосні новини тримати.
Revetahw каже: Поновіть Моніку

@Fiksdal Як щодо цього додатка: play.google.com/store/apps/…
owlswipe

2
@JohnRamos Зазвичай це не фактичні індивідуальні регулювання гучності. Вони здебільшого просто встановлюють основний об'єм Android, тим самим впливаючи на всі додатки.
Revetahw каже: Поновіть Моніку

Відповіді:


8

Такий "Змішувач" не здається можливим. Цитуючи опис обсягу додатків (дякую Fiksdal за вказівку на цей коментар):

Android керує одним потоком для всіх програм, тому ми не можемо встановлювати різні рівні гучності одночасно для двох різних програм.

Тож у найкращому випадку ви можете встановити різні обсяги для різних додатків. Знову ж таки, в Android немає нічого вбудованого для автоматизації цього, тому всі рішення базуються на додатках:

  • Об'єм програми : претензії, які стосуються саме вашого використання, але востаннє оновлено 11/2013, тому не ясно, чи підтримуватимуть останні версії Android.
  • AppConfig : це можна зробити принаймні для гучності носія (та деяких інших налаштувань). Знову ж, не оновлювались деякий час (з 6/2014).
  • App Volume Manager : знову додаток востаннє оновлено 10/2014 і не має найкращого рейтингу - але відповідно до цього потоку XDA він повинен зробити цю роботу.

Змішувач міг би бути обмеженим, якщо ви могли б сказати залученим програмам використовувати різні "канали" (наприклад, один, який використовує дзвінок, одна мультимедіа, одне сповіщення, одна тривога) - що може бути можливим для кореневої програми (з деякими Модуль XPosed є найімовірнішим кандидатом). Але поки що, схоже, такого ніхто не придумав.

Я не знаю про жодного більш актуального кандидата чи іншої альтернативи, хоча деякі, можливо, проскочили мої мережі. Будь ласка, перевірте мій список додатків для системних налаштувань : якщо я випадково знайду його, він, безумовно, буде доданий туди.


Схоже, що ці програми просто встановлюють загальний обсяг системи, коли ви відкриваєте різні додатки. OP просить спосіб змішати звук з різних додатків одночасно з налаштованим рівнем гучності для кожного додатку одночасно.
Revetahw каже: Відновити Моніку

Тоді не маю ідеї, @Fiksdal - я ніколи не використовував жодного з цих додатків, тому не знаю, як вони працюють. Можливо, тоді такий додаток потребує root; але перевіривши репортаж XPosed (який був би найімовірнішим кандидатом тут), я не зміг знайти відповідний модуль. Проте, згідно з цією темою XDA , Об'єм додатків повинен це робити. Нитка також згадує програму «Диспетчер томів програми» як кандидата, що виглядає як здатним (я додам це до своєї відповіді зараз)
Izzy

На сторінці Google Play "Обсяг програми": "Android управляє одним потоком для всіх додатків, тому ми не можемо встановлювати різні рівні гучності одночасно для двох різних додатків". Схоже, нам буде потрібно кореневий доступ і, можливо, модуль Xposed, щоб досягти цього (що було б добре зі мною.) Я переглянув інші два додатки у вашій відповіді, і вони теж однакові. Дякую за запропоновані пропозиції, але виявляється, що вони сильно відрізняються від того, про що просить ОП.
Revetahw каже: Відновити Моніку

Бояться і цього, але я також боюся, що це так близько, як ми можемо потрапити сюди. Я навіть не знайшов відповідний модуль XPosed. Вибачте за це.
Izzy

Так, це складне питання. Тому я опублікував щедрості :) Дякую за спробу.
Revetahw каже: Відновити Моніку

5

Ймовірно, ви шукали щось на зразок версії Sound Assistant, для загальних пристроїв Android, але, як це зараз, колишній доступний і єдиний його функціонал на пристроях Samsung (версії Galaxy, які працюють на останніх версіях Android)

З опису:

SoundAssistant

Звукова утиліта, доступна у серії галактик, надає різні зручні функції, пов’язані зі звуком. Дозволяє керувати гучністю медіа замість мелодії дзвінка при натисканні клавіш гучності. Підтримка гучності окремих програм (Ви можете керувати гучністю музики та ігор по-різному)

введіть тут опис зображення

На жаль, на жаль, це неможливо або, принаймні, можливо для інших пристроїв Android, можливо, ця функція потребує певного оновлення обладнання на цільових пристроях для передачі аудіовиходу на більш ніж 1 каналі, саме так, як прокоментував Іззі у своїй відповіді.

Можливо, вам доведеться трохи почекати, поки подібну функцію можна буде посилити на інших Android-пристроях, тим часом ви можете отримати підтримуваний пристрій Samsung, щоб насолодитися цією функцією або, можливо, допомогою програми та макродироїда.


1
У мене є Galaxy S5 під керуванням зефіру. Це не мій щоденний водій, але я все-таки перевіряю це на цьому.
Revetahw каже: Поновіть Моніку

@Revetahw Ви пробували це на своєму пристрої Samsung Galaxy?
xavier_fakerat

зробить це, як тільки я знайду пристрій. Це має бути десь тут.
Реветав каже, що повернеться до Моніки

1
Щойно встановлено додаток SoundAssistant з Google Play на Samsung Galaxy S7 під керуванням Marshmallow, і він працює чудово; тепер я чую MapMyRun час + статистика відстані по радіо TuneIn Radio & Spotify, що саме те, що я шукав.
Майк Дайлор

@Revetahw виглядає як Sound Assistant добре справляється, дивіться вище коментар
xavier_fakerat
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.