Galaxy Tab не стягується через USB-кабель


20

В даний час я використовую Samsung Galaxy Tab, модель GT-P1000, щоб перевірити свою програму, тому я зазвичай приєдную її до ПК через USB-кабель, і він приєднується цілий день, хоча в кінці дня він демонструє низький заряд акумулятора. але він повинен заряджати акумулятор так само, як і інший телефон, коли ми підключаємо його за допомогою USB.

Хтось знає, в чому може бути проблема, чому моя вкладка samsung galaxy не заряджається через USB-кабель?


1
@ PM - Paresh Mayani: Ви підключені безпосередньо до ПК або через USB-концентратор?
Едельком

@Edelcom Thanx за вашу відповідь. FYI, я не підключений, але моя вкладка .. і вкладка безпосередньо підключена за допомогою USB-кабелю.
Paresh Mayani

1
@ PM - Paresh Mayani: Ви пробували інший кабель? У мене була подібна проблема одного разу, яка пішла просто шляхом вибору іншого кабелю. Я дав цю відповідь на одне з інших питань тут на форумі, і той хлопець теж повинен був змінити кабель usb.
Edelcom

@PareshMayani У мене виникло те саме питання ...
параг

@PareshMayani У мене є одна проблема, пов’язана з планшетом stackoverflow.com/questions/10161232/…
параг

Відповіді:


18

Планшети мають більше акумуляторів, ніж телефони, і можливо, вони не можуть достатньо зарядитись від половини амперного USB-порту, особливо тоді, коли вони повністю включені (екран увімкнено та повношвидкісний годинник процесора).

Деякі ледве заряджаються, якщо екран вимкнений, але мають настінні зарядні пристрої, що мають високий струм 5 В, «як usb», інші використовують зарядний пристрій більш високої напруги на спеціальному роз'ємі - як правило, щось кругле. Іноді "usb-подібні" - це фактично спеціальні кабелі з додатковими штифтами, які повідомляють планшету, що використовується спеціальний зарядний пристрій високого струму.

Перевірте керівництво користувача або спробуйте зарядне обладнання, що постачається.


8

Samsung Galaxy Tab має струм навантаження 2 А, але специфікація USB дозволяє лише 500 мА для всієї шини.

Зважаючи на це, повинно бути чітко видно, чому SGT не заряджається через USB.

Принаймні, це стосується оригінальної прошивки Samsung.

Якщо ви зможете встановити власні ПЗУ, ви, ймовірно, отримаєте підтримку швидкої зарядки, при цьому активована вкладка навіть заряджатиметься через USB, але це займе набагато більше часу, ніж за допомогою адаптера змінного струму.


6

Найкращий спосіб отримати зарядку Galaxy Tab з підключення USB до ПК - це вимкнути її. Таким чином він заряджає та показує зарядку, це просто потребує часу, оскільки потужність, наявна на USB, обмежена.


5

Вкладка галактики GT-P1000 може використовувати більше енергії в роботі, ніж може черпати через USB-порт. У такому випадку батарея з часом вичерпається. Це особливо ймовірно, якщо ваш GT-P1000 займає багато акумулятора, наприклад, Wi-Fi, GPS, високого завантаження процесора або постійно екрану. Ваш пробіг також змінюватиметься залежно від порту USB, оскільки різні USB-карти можуть забезпечувати різний рівень потужності (специфікація за замовчуванням менша, ніж звичайна модель GT-P1000; хоча тут ніхто не винен).

Наприклад, для мене зазвичай використовується Wi-Fi, немає GPS, екран завжди увімкнено, майже не завантажується процесор і підключається до ноутбука Dell Latitude, моя вкладка буде стягуватися приблизно на 2% на годину. Якщо я вимкну екран, він фактично зарядиться, хоча повільніше, ніж у настінної розетки Samsung.


4

Це просто відображається не заряджається чи це насправді не заряджається?

Моя галактика Tab також показує, що не заряджається під час підключення до USB-порта ноутбука. Але через пару годин (набагато більше , ніж за допомогою зарядного пристрою), він є повної зарядки.

На сайті сестри Apple є пояснення, чому iPad-дисплеї не заряджаються ; Я думаю, це стосується і пристроїв Android:

Якщо ви могли бачити екран, коли iPad спить, він може навіть відображати значок зарядки. Це сучасна таємниця «Чи горить холодильник, коли я закриваю двері?».

Є ще одна відповідь, яка пояснює, чому зарядка відбувається повільніше на USB-порту комп’ютера, ніж при підключенні до самого зарядного пристрою.


2

Я не думаю, що це лише через максимум поточної проблеми. Я спробував цілу купу адаптерів живлення з 2 ~ 3 амперами. Але не вдалося зарядити символ. У мене немає нікого, кому вдалося мати символ зарядки з домашнім зарядним пристроєм, але я думаю, що справжній зарядний пристрій мав би спеціальний сигнал через шпильки даних usb або навіть через + контакт. Як і інші батареї ноутбуків, що завгодно. Це означає, що Samsung не хоче, щоб користувачі вдома використовували свої дешеві та багаті запаси.1

Це легко!

Проблема - кабель. Це має бути кабель AWG28 / 1P + AWG20 / 2C, якщо ви зарядите планшет потужністю 2А. Якщо / 2C перевищує AWG20 тощо. AWG28, опір кабелю настільки високий, що напруга на іншому кінці кабелю опуститься нижче 4В. Також слід придбати короткий кабель, щоб опір не був таким високим. Датчик AWGxx показує діаметр мідного дроту.

Інша можливість полягає в тому, що ви купуєте зарядний пристрій 2А напругою 6 В. Таким чином, ви можете стягувати вашу програму струмом 5В і 2А навіть через дешевий usb-кабель.


0

Я вирішив проблему використання інших зарядних пристроїв з GT. Як і Apple, Samsung використовувала невелику хитрість зі своїми зарядними пристроями. Щоб зарядити свій GT за допомогою будь-якого usb-зарядного пристрою, вам слід зробити трохи адаптера.

Usb pinout: gnd d- d + 5v

Для роботи потрібно коротко d + та d-. Від 5 В використовуйте резистор 33k до d + / d-. Від gnd використовуйте 10k резистор до d + / d-. Якщо у вас є мультиметр, вам слід отримати ~ 4v між 5v та d + / d-; і ~ 1v між gnd і d + / d-. Я перевірив це і працює.


-2

Брат, Samsung створила свої вкладки таким чином, що він не може одночасно робити зарядку та передачу даних комп’ютеру / ноутбуку для захисту акумулятора. Якщо ви хочете зарядити свої вкладки, просто вимкніть вкладку та підключіть кабель передачі даних. початок стягнення плати за вкладку


Це не дизайн Samsung, це обмеження USB 2.0. Пристрої можуть запитувати більше 500 мА лише у тому випадку, якщо їх штифти даних не використовуються та скорочуються. Ось чому Tab не заряджається швидко з USB.
onik

-4

LOL просто підключіть до USB-ПК ПК і відключіть свій TAB, він закриє передачу даних і почне заряджати. Щоб побачити, чи заряджається він лише натискає перемикач, і на екрані з’явиться значок заряду акумулятора

PS вам не потрібні адаптери


Чим це відрізняється від раніше опублікованої відповіді Zds ?
eldarerathis

LOL його нічим не відрізняється
RobW
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.