Як я можу експортувати список встановлених програм у файл?


16

Під час перемикання між ROM я вважаю корисним перелік програм, які я встановив перед тим, як витерти та прошивати новий ПЗУ.

Чи можна експортувати такий список у файл, щоб мені не довелося його створювати вручну?

Відповіді:


12

За допомогою програми « Термінальний емулятор» (або через оболонку adb ) ви можете використовувати таку команду, щоб отримати список встановлених програм:

pm list packages

Для цієї команди є кілька додаткових комутаторів, які дадуть вам більше інформації, наприклад, місце розташування та ім'я файлу APK. Майте на увазі, що ця команда перераховує як сторонні додатки, так і системні програми, попередньо встановлені на вашому пристрої.

Якщо ви генеруєте список з метою повторної інсталяції програм на новому ПЗУ, ви можете заглянути в додаток AppBrain App Market . Після входу з обліковим записом Google та синхронізації він збереже встановлені програми як список, який ви можете переглядати та керувати в Інтернеті . Після встановлення нового ПЗУ ви просто спочатку завантажте додаток AppBrain з Market і використовуйте його для повторної інсталяції інших програм із збереженого списку, виконавши наступне:

  1. Запустіть додаток AppBrain.
  2. Виберіть Manage And Syncваріант.
  3. Увійдіть, використовуючи той самий обліковий запис Google, що і раніше.
  4. Торкніться My lists...кнопки та виберіть список, який ви створили раніше.
  5. Торкніться Add all appsкнопки. Це встановить чергу всіх програм, які ви встановили на попередньому ПЗУ для встановлення.
  6. Поверніться до попереднього екрана та натисніть Execute changesкнопку, яка автоматично перенесе вас на сторінку Market для встановлення програм.

3

packages.xmlрозташований в /data/system/містить його

Кілька цікавих посилань, які можуть відповісти на ваше запитання:


Не працює з ОС Android 4.3 - папка / дані видається порожньою (ймовірно, через SELinux).
Хеннінг

3

Я б запропонував додаток з відкритим кодом "Список моїх програм". Цей додаток відображає список встановлених додатків і дозволяє:

  • різні формати виводу (txt, html, ...)
  • Діліться з іншими програмами, наприклад текстовим редактором
  • Скопіюйте текст, щоб десь вставити
  • Визначте формат для виводу (версія, datadir, ...)

https://f-droid.org/packages/de.onyxbits.listmyapps/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.