Відкрийте додаток при запуску / після завантаження


20

Мені потрібно змусити вибрану програму запускати щоразу, коли мій пристрій на базі Android запускається (повторно).

Чи можу я використати (налаштування конфігурації, зовнішній додаток тощо) для виконання цього завдання? Або така поведінка обмежується лише менеджерами домашнього екрану?

Відповіді:


18

Я не впевнений у налаштуваннях конфігурації, але я вважаю, що це не обмежується лише менеджерами домашнього екрану, оскільки ви можете досягти цього за допомогою сторонніх додатків.

Деякі пов’язані ключові слова:

В іншому випадку ви можете використовувати такі програми як Tasker :

  1. Створіть профіль : подія - система - завантаження пристрою
  2. Створіть завдання з дією : додаток - запустити додаток - (виберіть додаток)
  3. Зв’яжіть профіль із завданням

1
"AutoStart - No Root" набагато простіше у використанні, порівняно з "Менеджером запуску", для єдиної мети встановлення програм для автоматичного запуску під час завантаження. "Менеджер запуску" - це "запобігти запуску програми".
кдсдата

Звичайно, десь у системі має бути встановлено, які програми починаються, коли. Завантажити інший додаток не може бути відповіддю на кожне питання.
Altimus Prime

@AuntJemima, на жаль, немає. На відміну від інших ОС, які мають налаштування на системному рівні (наприклад, Windows 10 ), програми Android покладаються на системну подію, щоб вказати, що ОС Android закінчилася завантаження ( android.intent.action.BOOT_COMPLETED), а потім додатки можуть спробувати запуститись після цього, щоб імітувати запуск на інших ОС. Якщо розробник не додасть цього до свого додатку, він ніколи не запуститься при запуску. Однак, оскільки додатки можуть також запускати інші програми, ці "запуски" програми слухають цю подію та запускають інші програми.
Андрій Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.