Wi-Fi не вдалося підключитися після оновлення OS X 10.10.2


0

У мене є Mac Pro 4,1, який щойно оновлений до OS X 10.10.2 (14C109). Я використовував бездротовий адаптер ASUS PCE-AC68 з Mavericks, і раніше не мав жодних проблем. Я розумію, що це не зовсім підтримувана конфігурація, але карта була підключеною, оскільки я вперше придбав її.

З моменту оновлення OS X 10.10.2 карта регулярно припиняє своє з'єднання з маршрутизатором і рідко може знову підключитися. Запуск такої команди, як traceroute 192.168.1.1спробувати перевірити, чи відбувається щось між комп’ютером та маршрутизатором, просто спричиняє помилки таймауту, хоча панель системних налаштувань "Neworking" стверджує, що мережа все ще підключена. Інші пристрої не мають проблем з підключенням до однієї мережі з одного місця, включаючи MacBook Pro 10,1 під керуванням OS X 10.10.2.

Хтось стикається з подібною проблемою або хто може запропонувати способи усунення несправностей? Дякую!


чи є у вас більше інформації, щоб ми могли вам допомогти.
Ruskes

Чи можемо ми побачити деталі підключення Wi-Fi від комп'ютера до маршрутизатора?
Ruskes

Я думаю, я не впевнений, що ти просиш? Комп'ютер просто здійснює стандартне з'єднання з мережею WPA2, IP підтримується DHCP. Все по суті є автоматичними налаштуваннями за замовчуванням.
Sourcerer

Звучить досить просто, але створення відкритої гостьової мережі та підключення до неї дозволило пристроям в майбутньому підключитися до звичайної парольної мережі.
Zo219

Ваш RSSI, 802.11 ?, швидкість передачі? Індекс MCS? тощо. Такі речі, як термінальні команди для netstat, ipconfig, ifconfig та інша інформація, щоб визначити, чому ваш WiFi падає.
Ruskes

Відповіді:


1

Знову поверніть драйвер до версії 7.0 з поточної версії 7.1. Дотримуйтесь інструкцій тут: https://discussions.apple.com/thread/6802848


Відповіді на запитання різних повинні бути більше, ніж просто посилання. Добре включити посилання, але будь ласка, узагальнюйте або витягуйте його у відповіді. Ідея полягає в тому, щоб зробити відповідь самостійною.
nohillside

Це, мабуть, спрацює, але я не впевнений, наскільки мені зручно скидати розширення ядра. Поки що, начебто, змушення мережі 2,4 ГГц, здається, працює. Я повернусь до цього, якщо зустріну щось нове.
Sourcerer

0

Ось декілька усунення несправностей, які ви можете зробити.

 1. Відкрийте консоль і подивіться, чи є якісь повідомлення щодо WiFi.

 2. Утримуйте клавішу "alt" і натисніть на значок WiFi:

  2.1. Отримайте інформацію про з'єднання, наприклад радіосигнал RSSI, режим підключення 802.11 ?, швидкість передачі та індекс MCS.

  2.2. Прокрутіть вниз і відкрийте інструмент бездротової діагностики

  2.2.1 Відкрити та запустити мережеву діагностику.

 3. Відкритий термінал

  3.1 запустіть, lsof -i -Pщоб побачити, хто використовує підключення WiFi

  .....


Бездротова діагностика періодично повідомляє: "Здається, що ваше з'єднання Wi-Fi працює належним чином", хоча я фактично не можу підключитися ні до чого. В іншому випадку він продовжує розробляти звіт, повідомляючи про "Збій локальної мережі". Режим PHY: 802.11ac; Швидкість Tx: 7 Мбіт / с; RSSI: -69 дБм; Шум: -95 дБм. З lsof -i -P, команди включають в себе: UserEvent, SystemUIS, sharingd, GitHub, WiFiAgent, com.apple, Google, BetterTou, Google Wireless. Мережева діагностика "не в змозі діагностувати" джерело проблеми.
Sourcerer

Дивіться вище для обговорення, що винуватцем може бути WPA2.
Sourcerer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.