Чи є краще програмне забезпечення сторонніх сканерів для OS X, ніж Preview?


9

Я не надто задоволений користувальницьким інтерфейсом для взаємодії зі сканером на моєму сканері серії Epson WF-3250, який забезпечується найновішою версією Preview, що поставляється з OS X 10.10. Це незграбний і незручний, часто катастрофи. Потрібно повторно вибрати параметри кожного разу, коли ви використовуєте.

Це просто, чесно, не дуже схоже на Apple.

Чи існує надійне програмне забезпечення для сканування третьою стороною, яке я міг би використовувати замість Preview для отримання сканувань PDF документів на декількох сторінках на автоподавачі Epson?

Редагувати: З OS X 10.9, Epson припинив постачання власної утиліти сканера. Корабель драйвера і інструкції щодо використання Preview для отримання зображень на OS X.

Відповіді:


8

Ви також можете подивитися на відмінний VueScan . У мене не було потреби в цьому протягом декількох років, але ще в той день це було дійсно одне з кращих. Схоже, він все ще регулярно оновлюється.


4

PDFScanner з магазину додатків є дивним. Дуже швидко. Простий. Досягає невеликих розмірів файлів.


2

Ви можете спробувати Безпаперовий . Він зберігає параметри для сканування, а також може робити багатосторінкові і т.д.

(І, що стосується АПД):

  • Безпаперовий відобразиться діалогове вікно Захоплення зображення.
  • Якщо АПД підтримується функцією Image Capture, у діалоговому вікні відобразиться Feeder as можливість придбати.
  • При виборі параметра Scan (Сканування) скануються всі сторінки в ADF.
  • Всі завдання сканування (багатосторінкові документи) скановані раніше Вибір Готово буде імпортовано в Безпаперовий як окремий багатосторінковий документів.

Джерело

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.