"Powerd" процес використовує багато процесора


67

Часто після того, як я прокидаю свій Mac від сну powerd(що є демоном управління потужністю? Що, зокрема, стосується сплячого Mac і пробудження його), використовує високий процесор, як правило, від 25% до 50% на моєму i7 CPU.

Хтось знає, як я можу дізнатися, що це викликає, і що я можу зробити, щоб виправити це? Здається, це проблема з пробудженням від сну, але я не знаю, що.

Ця проблема почала виникати після того, як я оновив свій Mac Mini до 10.10.2, кілька тижнів тому.


1
Я б заглянув у консоль, щоб побачити, що це робить!
Ruskes

Я не бачу нічого релевантного в консолі. За останні 30 хвилин жодних релевантних елементів не було, і фільтрація powerdпоказує один рядок: 15/03/04 12:27:27.000 am kernel[0]: PM response took 3152 ms (26, powerd)що, здається, коли я кладу Mac в режим сну.
Гері

Скільки пам’яті використовується? У мене це 0 CPU і 1 Мб пам'яті
Ruskes

powerdзнаходиться на 25% процесора та 30 Мб пам'яті.
Гері

хм, введіть "power" у консольний фільтр (не живиться), щоб побачити, що вмикається / вимикається, це повинно бути аеропорт та HDMI ect ..
Ruskes

Відповіді:


43
sudo kill -HUP $(pgrep powerd)

(У мене немає відповіді на запитання "чому")


19
Більш вдало,sudo pkill -HUP powerd
Данртон

1
Здається, що він перезапускається на HUP, тому просто звичайний термін може зробити ту саму роботу. Якби вони задокументували що-небудь про демона на сторінках man.
jrg

1
Це вб'є це, але не пояснює, чому це сталося в першу чергу.
Грег Глокнер

1
Правильно, Грег. Зверніть увагу на думка у моїй відповіді.
Тайлер А.

Якщо @AndyDent правильний (нижче), це непроблема, активна лише під час запуску ActivityMonitor, щоб побачити, чи активний він.
Джошуа Голдберг

23

Ви намагалися зупинити з powerdдопомогою Activity Monitor? Це вирішило для мене споживання процесора.

Але після зупинки powerdя отримав дивний ефект Activity Monitor- він був наче Update Frequencyзмінений з Often (2 sec)на Nonstop (0 sec), тобто безперервний без жодної затримки. Тож мені довелося і кинути Activity Monitor.

Після цих операцій і перезавантаження Activity Monitorвсе нормально працює.


З того, як ви це описуєте, це не здається гарним рішенням. Я погоджуюся, що перезавантаження Mac часто є найкращим способом виправити ці утікаючі процеси.
Гері

1
Не впевнений, що повний перезапуск Mac при кожному збої якоїсь утиліти - досить хороший варіант. Якщо ця утиліта не впливає на стабільність системи.
std.denis

Гаразд, я вб'ю це, щоб побачити, як це піде наступного разу. Але я шукаю більш постійне, довгострокове рішення.
Гері

3
Я зробив те саме, і побачив, про що ви говорили в "Моніторі активності", але якщо ви придивитесь уважніше, ви побачите, що насправді відбувається те, що сам "Монітор активності" був зроблений резервної копії, і він виконує оновлення швидко наступність намагатися наздогнати. Шахта була відстала протягом декількох днів (на мало використовуваній машині), схоже, і потрібно деякий час, щоб наздогнати.
Кем Мейсон

15

На моєму комп’ютері саме Монітор активності спричинив powerdвикористання багато процесора (20-30%, іноді 50%, скидання SMC не допомогло). Вихід із монітора активності "вирішив" проблему. Перевірився в Терміналі, запустившись top.


7
Роблячи зразок процесора powerd, монітор діяльності може продовжувати отримувати інформацію про вплив енергії з нього.
jturcotte

Так, працювали на мене.
rahmu

Хто б це заграв? Я б ніколи не думав, що Monitor Monitor буде нести відповідальність, але, безумовно, винуватцем моєї машини. Дякую за пропозицію.
користувач1718097

6

Я використовую iStatMenus контролювати цілий ряд речей , і це підтверджує , що Powerd це тільки використовує багато процесора в той час як Activity Monitor працює. В інший час вона не відображається у списку користувачів з високим процесором.


Я вважаю це твердження більш ніж трохи сумнівним. Це, безумовно, не відповідає логічній оцінці мого досвіду. 1) Система працює повільно з незрозумілих причин. 2) Відкрити Activity Monitorдля дослідження. 3) powerdвиявляється винуватцем. ( Так, це не суперечить вашій заяві, але ... ) 4) Вбити powerd5) Раптом продуктивність покращується. ( Це сильно передбачає powerd є винуватцем, і , можливо , iStatMenusє не живе до вас віри в нього;) . )
Розчарований

3

Вам потрібно скинути SMC . Як і інша відповідь, я не маю чому, але у мене є рішення.

 Mac mini, iMac, Mac Pro

Вимкніть Mac, відключіть шнур живлення, зачекайте 30 секунд, підключіть шнур живлення, зачекайте 5 секунд, запустіть Mac.

MacBook

Вимкніть Mac, спочатку натисніть Shift+ Ctrl+, Altа потім натисніть кнопку живлення. Це не повинно починатися. Погляньте на світлодіод зі свого шнура живлення, і він повинен просто змінитися на кілька секунд. Потім відпустіть Shift+ Ctrl+ Alt та запустіть свій Mac.


11
і обґрунтування?
hbogert

5
Чи можете ви покращити свою відповідь так, щоб виглядати не так, як молитовні рухи :). <br> Як діагностується "Вам потрібно"?
дан

3
Встановлення SMC не допомагає, це перезапуск комп'ютера, який допомагає. Чим довше моє час роботи, тим більше потужності знадобиться (лише коли працює Монітор активності). Я не перезапускався вже 10 днів, і це займає 50% одного ядра. Це минає, якщо я перезавантажуюсь.
jturcotte

3

На веб-сторінці Apple: Скидання контролера управління системою (SMC) на вашому Mac обговорюється, коли і чому слід скинути SMC (System Management Controller). Він не згадує про цю проблему, але, принаймні, дає вам знати трохи більше про те, що означає скидання SMC!

У мене зараз ця проблема є сильною.

Щоб скинути SMC на комп'ютерах Mac Pro, iMac та Mac mini на базі Intel, вам потрібно:

  1. Вимкніть комп’ютер.
  2. Від'єднайте шнур живлення.
  3. Зачекайте п'ятнадцять секунд.
  4. Приєднайте шнур живлення.
  5. Зачекайте п'ять секунд, потім натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути комп'ютер.

1
Сьогодні у мене все ще була проблема з потужністю (використання процесора 25-45%). Я закривав додатки по черзі, якщо виникла проблема в одному додатку, але powerd продовжував свиняти процесор. Потім я перезапустив, і це вирішило проблему. Як було зазначено вище, монітор активності, здавалося, відтворює доповнення протягом декількох секунд після перезавантаження, показуючи дані, які були зібрані (я припускаю) перед перезапуском. За цей час оновлення монітора прийшли швидко і показали потужність, використовуючи 40% процесор. Через кілька секунд монітор затих, і живлення зникло зі списку моніторів користувачів процесорів.
Найджел Мартін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.