Використання Shazam для підбору аудіо через внутрішні звукові карти / навушники


12

Нещодавно я виявив, що у Shazam є додаток для Mac , схоже, це працює, слухаючи вбудований мікрофон (або будь-який мікрофон, імовірно).

Мені було цікаво, чи є спосіб, щоб я зміг прослухати звукову картку замість цього? Я, як правило, слухаю радіопередачі через VLC, через навушники і вважаю, що можна було б використовувати Shazam для тих невідомих мелодій.

Я дізнався про Audio MIDI Setup.app, за допомогою якого можна створювати агрегатні пристрої, я подумав, що, можливо, я можу якимось чином переслати вихід у мікрофон, але я не дуже розумію, як це правда сказана.

Чи є спосіб, щоб я міг змусити це працювати?


Я знаю, що це старе питання, але я вважаю, що Шазам робить це за замовчуванням зараз?
каталог

@cathalog це робить? на версії mac? Чи є спосіб це ввімкнути? Я, здається, не робив це для мене
GP89

Це безумовно так. Я використовую v1.1.2 (Build 29). Причина, на яку я натрапив на це питання, полягає в тому, що мені було цікаво, чи може хтось змусити його працювати над навушниками Bluetooth. Мені здається, це працює лише з навушниками, підключеними до гнізда для навушників.
каталог

@cathalog Я перебуваю в одній версії, і, здається, це не працює для мене, і жодних варіантів чи налаштувань я не бачу. У ваших навушниках випадково просочується звук, і мікрофон може підхопити?
GP89

Відповіді:


9

Ви можете зробити це так:

  1. Встановити Soundflower (з https://rogueamoeba.com/freebies/soundflower/ )
  2. Опція клацніть піктограму гучності та змініть пристрій вводу та виведення на "Soundflower (2ch)"
  3. Запустіть програму Soundflowerbed, яка постачається із Soundflower, потім клацніть на її значку вгорі праворуч (квітки) та виберіть "Вбудований вихід" зі списку під "Soundflower (2ch)"

Тепер ваш системний аудіо вихід (наприклад, VLC) виходить на віртуальний аудіокабель Soundflower, а ваш системний вхід (наприклад, Shazam) надходить від віртуального аудіокабелю Soundflower, тому Shazam може слухати все, що ви граєте на Mac, але Soundflowerbed дозволяє Ви також направляєте цей віртуальний аудіокабель через системний аудіо вихід, щоб ви могли його постійно чути!

Це може мати незначний вплив на використання процесора та затримку, тому, можливо, ви не хочете користуватися цим налаштуванням весь час, якщо ви не використовуєте Shazam - у цьому випадку ви просто натискаєте на піктограму гучності та встановлюєте вихід (і введіть, якщо потрібно) назад у "Вбудований". Дуже приємно мати треки Shazam IDing під час прослуховування мікс-DJ / радіостанції, і це (іноді) вражаюче точно!


Гей чудово працює! Ви мали на увазі варіант-клік, а не cmd-клік? Єдине питання полягає в тому, що аудіо, направлене через Soundflower, здається, трохи тихіше, але воно, безумовно, працює. Дуже дякую!
GP89

1
Ага так, варіант-клік! Я відповідно відредагую, я плутаюсь із усіма цими модифікаційними клавішами;) Що стосується гучності звуку - вам потрібно мати на увазі, що зараз на нього впливають два рівні гучності: рівень гучності, що надходить у віртуальний аудіокабель Soundflower (який ви можете встановлюється, коли в якості вихідного сигналу вибрано Soundflower 2ch) і рівень аудіовиходу вашого Mac (який ви можете встановити, коли вибрано Audio Output). Те, що я схильний робити, - це встановити рівень гучності аудіовиходу вище, ніж я б зазвичай слухав, а потім звуковий звук був майже 100%, а приміщення дещо гучніше.
Том Д

Ще одне, що я виявив, - це те, що іноді звук трохи тріскається, але цього можна уникнути, збільшивши розмір буфера в Soundflowerbed
Tom D,

Здається, Soundflowerbed ... більше недоступний? Це не було з інсталятором
Вен

1

Погляньте на Soundflower - безкоштовний внутрішній аудіо роутер


Дивовижний - я віддам його (як тільки я зможу відновити свій комп'ютер Mac: P)
GP89

Бажаю вам удачі - я не пробував цього для налаштування, про яке ви згадали; насправді мені це не знадобилося деякий час, тому я трохи не практикуюсь з цим, звідси мій досить лайливий відповідь;), але я вважав це дуже корисним.
Tetsujin

Якщо я виберу звуковий звук як вихід у VLC, то більше не можу почути нічого через навушники. Я спробував створити сукупний пристрій із вбудованим виходом та звуковим кольором, але все ще не можу нічого почути через навушники - можливо, я не роблю це правильно?
GP89

Минуло давно, як я ним користувався; Я навіть не на самому ділі він встановлений на цій машині - я думаю , вам потрібно перевірити виходи системи & сам вихід Soundflower ... Я знайшов це - sylvanadvantage.com/index.php/support/how-tos / ...
Tetsujin

1

Він знову працює зі звуковим кольором на ель-капітані. WoW, встановлена ​​версія Soundflower версії 2.0b2 та не забудьте спочатку видалити попередні версії із заданим сценарієм в установці 2.0b2 (доступний у GitHub). Якщо встановити за допомогою альт-клацання на піктограмі гучності все (і вхід, і вихід) на звуковий колір (2 літри). Якщо у вас більше немає реального аудіовиходу, ви можете створити, наприклад, багатовихідний пристрій у конфігурації аудіо / міді Це вимкне регулювання гучності звуку. Натомість я можу знову використати Soundflowerbed v1.1.6 без проблем на OSX El Capitan 10.11.6. З регулюванням гучності звукозапису зберігається контроль.-3

Ні-ні-ні.

Найпростіший спосіб, яким ви це робите - це через вікна налаштувань ЗВУКУ (перейдіть до них і виберіть ЗАПИС, потім STEREO MIX і ввімкніть його, а потім клацніть правою кнопкою миші (стерео-мікс) і натисніть кнопку СПИСОК, а потім прослухайте цей пристрій (додатково виберіть, який пристрій є відтворення аудіо).

Тоді натисніть OK і шазам запрацює (можливо, вам доведеться використовувати всі інші мікрофони або просто встановити стеро-мікс за замовчуванням).

Для цього вам просто потрібна звукова карта (Asus працює добре) - але в драйверах asus завжди слід відключити FX і GX і використовувати Classic як ефект. Крім того, щоб загалом покращити якість звукових карт - просто вживані невикористані пристрої відтворення / пристрої запису (використовуйте лише ті, якими ви користуєтесь).


6
Де знайти параметри звуку Windows на Mac?
GP89
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.