Що це за сірий рядок під рядком домашнього значка?


1

Я отримую цю "сіру смугу" в рядку домашніх значків:

введіть тут опис зображення

Це такий же колір, як "сіра крапка" під деякими програмами в рядку домашніх значків, які є активними.

введіть тут опис зображення

Моє запитання: Що це за сірий рядок під рядком домашнього значка?

Я бігаю Yosemite.

Відповіді:


1

Як не дивно, у мене виникли надзвичайно схожі проблеми. Під доком на моєму робочому столі з’явилася невелика смужка, приблизно до тих пір, поки Док широкий (мій док вертикальний) і із закругленими кутами. Це було чорним кольором, а точки запущеної програми на моєму доку також чорні (тоді як ваша сіра, а смужка - сіра).

Оновлення з 10.10.1 до 10.10.2 призвело до зникнення. Потім він знову з’явився разом з другим. Він пережив перезавантаження. Я не думав, що це насправді частина Дока, тому що він залишився там же, коли я перемістив док-станцію з правого боку екрана вниз. Хоча, коли з’явився другий, і я провів курсор над доком (запускаючи збільшення піктограм), він залишився над піктограмами на стороні програми, і знаходився нижче піктограм на стороні сміття дока. .

Нарешті я запустив цю термінальну команду, щоб вбити док, і коли він перезапустився, бари вже не було. Минув день, і вони не з’явилися знову. Схрещені пальці. Я припускаю, що це помилка в Йосеміті.

killall -KILL Dock

0

Крапка - "Запуск програми"

На панелі зазвичай вказано, що зараз завантажується щось, але воно повинно бути чіткіше під одним конкретним значком. Це може бути застряглий індикатор - перезавантаження має виправити це, або killall Dockякщо ви хочете використовувати Terminal.

Існує також віддалена можливість, що це може бути помилка Google Chrome - https://code.google.com/p/chromium/isissue/detail?id=150743 - переконайтеся, що Chrome оновлений

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.