Як встановити розмір вікна пошуку за замовчуванням?


27

Як встановити розмір за замовчуванням вікна мого пошуку в розмірі, який я вибрав? Наразі кожен раз, коли я відкриваю вікно пошуку, воно відкривається в дуже маленькому розмірі, і я повинен його налаштувати, перш ніж я можу почати шукати свої файли. Я бігаю Yosemite.

Відповіді:


55

Це зробити дуже просто:

 1. Відкрийте нове вікно Finder.

 2. Під час зміни вікна утримуйте клавішу Command ⌘(не Alt/ Option). Закрийте розмір вікна.

 3. Потім утримуйте клавішу Alt/ Option, клацнувши правою кнопкою миші на Finder в док-станції, і натисніть кнопку " Відновити" .

 4. Будь-які вікна Finder, відкриті після цього, відкриються в такому розмірі.

Примітка. Це не працює для вікон, відкритих із папок на робочому столі.


1
Не працює при відкритті спільного мережевого накопичувача.
dbernard

2
Не працює для мене.
tog22

Примітка: Після повторного запуску вікна пошуку, через вищезазначений метод, 3-й крок не потрібно знову відкривати шукач. Вікно пошуку відкриється з вказаним вами розміром, навіть після перезавантаження mac. Тестовано на - mac версія 10.13.6
Чайтанья

@ tog22: ти не вважаєш це правильно.
Mausy5043

@ tog22: Так, я зазначаю, що "ти не віриш правильно" (за винятком того, що я додам "можливо ти ..."). Мені довелося це зробити кілька разів, перш ніж відмітити, наприклад, що ви повинні відпустити кнопку, перш ніж відпустити командний ключ, і ви повинні відпустити і клавіші Alt і Ctrl (у мене не було миша, яку можна натиснути правою кнопкою миші) перед тим, як вибрати "повторний запуск". Це було б набагато простіше, ніж фактичний варіант вибору, замість цієї тупої гімнастики, що перетягується.
Майк Вільямсон

4

Відкрийте папку у списку чи вигляд потоку обкладинки Потім натисніть cmd+ J. Тепер утримуйте optionклавішу і натисніть Return to defaultкнопку внизу. Нові вікна пошуку будуть відкриватися нормально. Ви можете спробувати видалити .DS_Storeфайл у папках із помилковим виглядом.

Ви також можете видалити нормально прихований .DS_Store файл з деякими утилітами або за допомогою програми терміналу та видалення командного рядка - оскільки Finder відтворить цей файл, коли його немає, його досить безпечно видалити.

 rm .DS_Store

Вам потрібно потрапити до каталогу, щоб ви могли набрати cdта потім перетягнути папку, яка потребує очищення. (Перемістіть одну папку вгорі у вікні шляху або використовуючи рядок заголовка вікна пошуку) та перетягніть папку у вікно терміналу після введення cdтаspace


Так, для перегляду списку потрібні налаштування. Неможливо виконати перегляд стовпців. Мені довелося зробити більше кроків, ніж описує ця відповідь. Але я врешті-решт змусив його працювати.
Crowder

3

Відкрийте вікно пошуку, утримуйте клавішу опції та змініть розмір вікна за своїм бажанням. Закрийте всі вікна пошуку, і наступного разу, коли ви відкриєте нове, він запам'ятає розмір.


Це те, що працювало для мене.
Karthikeyan Vaithilingam

Опція для мене заборонена.
SilverWolf - Відновіть Моніку

1

Це працює для мене в MacOS Catalina 10.15.2:

 1. Відкрийте нове вікно Finder;

 2. Змініть розмір вікна до потрібного розміру (однак поки не переміщуйте вікно у потрібне місце) ;

 3. Щоб заблокувати розташування та розмір:

  1. почніть з натискання клавіш Command ⌘ і Alt / Optionразом та перетягніть вікно до потрібного місця;
  2. спочатку відпустіть кнопку миші, після чого відпустіть клавіші Command ⌘AND Alt/ Option;
 4. Закрити змінене вікно;

 5. Будь-які вікна Finder, відкриті після цього, відкриються в такому розмірі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.