Чи можна видалити файли або папки з / private / var / folders /?


Відповіді:


24

Ви можете безпечно видалити що-небудь у /private/var/folders/папці, а не самій

sudo rm -rf /private/var/folders/*

Закрийте всі додатки перед тим, як після цього перезавантажуватись… і все, що ви робите, не торкайтеся нічого іншого /private/var/та не видаляйте /private/var/folders/себе.


Ходять чутки, що один повинен НЕ видаляти /private/var/folders/zz. Ця стаття означає інше, але якщо ви хочете бути в безпеці, використовуйте

cd /private/var/folders
for i in *; do if [ "$i" != "zz" ]; then sudo rm -rf "$i"; fi; done
sudo rm -rf zz/*

замість цього.


2
Я використовував вище запит: cd / private / var / папки для i in ; do if ["$ i"! = "zz"]; тоді sudo rm -rf "$ i"; fi; зробив sudo rm -rf zz /, потім не зміг завантажувати Mac. Довелося перевстановити ОС.
Ерін

Ви спочатку перейшли до правильної папки? Інакше це буде сміттям деяких досить випадкових речей ...
Tetsujin

звичайно, я пішов в / private / var / папки спочатку ... щось, крім zz, має бути збережене, я думаю.
Ерін

El Capitan, 2017 червень.
Ерін

Тобто, я ніколи насправді не пробував цього - це було лише дослідження та публікація з акредитацією.
Tetsujin

3

Із загальної точки зору безпеки для цілісності системи:

Все, що є в ієрархії, /private/var/folders/* можна видалити. zzвключено.

Але перезапуск все одно повинен зменшити кількість тимчасових файлів і даних.

Вихід із добре написаних програм також робить це, як і цикл швидкого виходу з системи.

Після повторного /private/var/folders/*перезавантаження система повторно заселить порожнє .

З практичності та наслідків для точки зору користувачів:

Є невеликий улов: напевно, не зовсім без побічних ефектів потрібно просто витерти все під собою folders .

Хоча цих побічних ефектів небагато. Примусово видалити все за допомогою sudo rmможливого, але не найкращого варіанту в живій системі.

  1. Деякі з цих файлів, можливо, зараз використовуються. Таким чином, важко або нерозумно просто видалити їх із запущеної системи, якщо хтось відчуває потребу в цьому. Вам доведеться спочатку вийти з процесів, використовуючи їх. Як зазначено вище, це завершення процесу само по собі є достатньо часто, щоб автоматично видалити ці файли. Якщо деякі бази даних, в основному генеровані процесами Apple, виростають з рук, можливо, доведеться перенести їх у кошик, вихід у систему та потім видалити їх.

  2. Невелика кількість додатків чи служб може зберігати там деякі налаштування.
    Один із прикладів - NotificationCenter (NC) з вашими налаштуваннями: ваш вибір програм та які з них там "у". NC відновлює свої уподобання з усім, що ввімкнено NC. Якщо у вас є багато додатків, і ви хочете, щоб більшість з них не турбували вас, це дуже дратує, навіть якщо це зроблено лише один раз.
    Але тоді не дуже важливі дані втрачаються таким чином. Оскільки ця практика є надзвичайно нестандартною, схоже, що лише Apple порушує власні вказівки: я не можу згадати жодне стороннє додаток, яке зберігає важливі, не повинні вважатись мінливими та не тимчасовими даними в цій ієрархії.

Conclusio:

Тому найкраще знайти, яка з цих папок належить вашому найактивнішому користувачеві, зайти туди і шукати найбільших правопорушників, щоб видалити їх вручну. Також доцільно дізнатися, хто з ваших додатків залишає стільки речей позаду. Закриття та перезапуск програми, що активно захаращується, часто може бути достатньо, щоб отримати трохи місця там. Якщо другий улов викликає занепокоєння, запасіть від видалення файли, пов'язані, наприклад, з NC.


3
Якось друга частина вашого питання суперечить першій.
nohillside

Скажіть, будь ласка, "речі"?
fd0

0

Для чого варто (значить, вирішувати варто самому :-), робити це небезпечно для Каталіни (10.15). Я зробив це на Macbook Air після оновлення до Каталіни. Це не перезапустить, а який біль для відновлення з Time Machine з поганим внутрішнім екраном.

У мене був ще один поганий екран Macbook Air (і погана клавіатура, і поганий трекпад, але я відступив). Я був параноїком, тому що використовую це для розвитку. Тому замість цього я знайшов в Інтернеті ще одну хитрість. Проведення зрушення під час завантаження змушує Mac перейти в "безпечний режим". Потім Mac завантажився в безпечний режим, і "sudo du -d 1 -h / private" підтвердив 44 Гб. Після чергової перезавантаження знову в звичайну Mac OS X і тієї ж команди показали 3 Гб.

До речі, це не працювало зі звичайною клавіатурою, мені довелося знайти яблучну клавіатуру.

Набагато безпечніше, якщо болить, робити це регулярно. Я спробував безкоштовні очищувачі, але жоден файл / папки не знайшов. І я вважаю за краще не витрачати 30 - 80 доларів на очищувач, який, ймовірно, не знайде їх також ...


0

На Каталіні я перезапустив свій Macbook у режимі відновлення (CMD + R при запуску). Потім я відкрив термінал, щоб відключити захист цілісності системи, набравши текст csrutil disable. Потім я перезапустив у звичайному режимі. Я закрив усі програми. Я запустив дискову утиліту і натиснув на першу допомогу для свого системного диска.

Потім я перейшов до / приватний / var / папки /. Зараз 2019 рік, і я виявив, що деякі папки не змінювались з 2016 по 2017 рік.

Потім я скопіював вміст папки zz на USB-накопичувач. Я перейшов до папки zz і видалив усі папки, які не були сьогодні. Я перейшов до папки kt, скопіював вміст у свій USB-накопичувач і видалив папки, які не були сьогодні, всередині папок 0 і C і T. Перед перезавантаженням я спорожняв смітник.

Я відключив свій USB-накопичувач і перезапустив у режимі відновлення, я знову активував захист цілісності системи, ввівши csrutil enableтермінал і все.

Я зекономив 50 Гб


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.