Оптимізація SSD сторонніх розробників Yosemite


0

Не знаючи поточних проблем із підтримкою сторонніх SSD на Yosemite, я пішов вперед і придбав вирішальний MX100 SSD на 128 ГБ.

Я чую багато проблем із тим, щоб дозволити обрізку на Йосеміті тощо.

Нещодавно я завантажив оптимізатор SSD Chameleon. За допомогою цього програмного забезпечення я ввімкнув обробку та розумну оптимізацію.

Питання 1:

У чому вся суєта з Тримом? У Хамелеона, здавалося, немає проблем із тим, щоб дозволити Трим.

Питання 2:

Які параметри слід встановити за допомогою оптимізатора SSD Chameleon (тобто - датчик раптового руху, NOATIME, машина часу, режим сну / зображення)?

По суті, що саме робить "Хамелеон", щоб оптимізувати продуктивність SSD? І звідки Trim входить у це, і чому люди видають це головна цікавість? Мені все здається нормально ...

Я хотів би отримати якомога більше інформації, але не маю попередніх знань


Спробуйте дотримуватися одного питання. Що стосується обох ваших запитань, веб-сайт Chameleon пояснює, що це робить, для чого Chameleon (або подібне програмне забезпечення) потрібно, щоб увімкнути підтримку TRIM та які конкретні варіанти робити. Якщо у вас є конкретні запитання щодо пояснень, відредагуйте своє запитання, щоб включити їх.
tubedogg

Відповіді:


1

Команда TRIM була введена для полегшення "збирання сміття" видалених даних, дозволяючи SSD повернути ці "невикористані" блоки назад у стан "порожній". Це дозволяє покращити продуктивність багатьох SSD-дисків.

Все, що робить Chameleon, - це зламати ваш SSD, щоб увімкнути TRIM. Те, що хак робить, в основному говорить ОС, що не-Apple SSD-диски в системі - це накопичувачі Apple, тому TRIM може працювати з ними.

Деякі люди не змогли завантажитися з Yosemite, тому що він не підтримує TRIM, але такі програми, як Chameleon, створили роботу. Справжня проблема полягає в тому, що хакер TRIM потрібно застосовувати щоразу, коли ви оновлювались до нової версії ОС, що було справжнім болем. Але зараз це не проблема. Сподіваюсь, це допомагає.


1

Команда Trim допомагає "зібрати сміття" видалених даних, повертаючи ті, що не використовуються блоки, у порожній стан під час видалення файлу. Це дозволяє досягти кращої продуктивності для багатьох SSD, тому що очікування наступної операції запису, яка потребує використання цього простору для скидання блоків, може значно знизити швидкість операції запису.

Chameleon та подібне програмне забезпечення, наприклад Trim Enabler , модифікують розширення ядра (фактично драйвер), щоб увімкнути підтримку TRIM для SSD, що не належать Apple.

З виходом Yosemite тепер потрібно підписати розширення ядра. Оскільки ці фрагменти програмного забезпечення змінюють розширення ядра, цифровий підпис вже не встановлений, і OS X відмовиться завантажуватися. Обхід полягає у відключенні вимоги підписання розширення ядра. Обрізка Enabler Yosemite FAQ має більш детальну інформацію з цього питання .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.