Як реагувати на відхилення скріншотів від Appstore?


3

Сьогодні метадані мого додатка відхилили Apple.

Причина -

"8.1 - Служби повинні відповідати всім умовам і положенням, наведеним у Керівництві з використання торгових марок Apple та авторських прав, а також до списку торговельних марок Apple" Ваша програма не відповідає Рекомендаціям щодо використання торгових марок Apple та авторських прав. Зокрема, скріншоти вашого маркетингового додатка показують домашній екран iOS і рідні піктограми програм для iOS.

Я запитав їх, чому майже всі інші програми можуть використовувати iPhone на скріншотах, але я не можу?

На тому вони відповіли:

Іноді в App Store можуть бути застосовані програми, які, здається, не відповідають правилам перегляду App Store. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати, що програми на App Store відповідають вимогам, і ми намагаємося визначити будь-які програми, які зараз знаходяться в App Store, які можуть не бути. Потрібно час, щоб визначити ці випадки, але інша програма, яка не відповідає умовам, не є причиною для вашої програми. Видаліть будь-яку подобу торговельних марок Apple з програми.

Мої скріншоти виглядають так: enter image description here

Я досить заплутаний причиною відхилення, оскільки багато інших програм (наприклад, https://itunes.apple.com/US/app/id915637540 , https://itunes.apple.com/US/app/id637855838 (дуже схоже на моє), https://itunes.apple.com/US/app/id461953674 , https://itunes.apple.com/US/app/id284815942 ) використовувати подібні скріншоти, мабуть, без проблем.

Мені б дуже хотілося подати додаток з скріншотами, як вони є, який рекомендований курс дій для перегляду подання?


Я пропоную вам створити скріншоти без піктограм Apple на них - це, здається, те, на що вони заперечують. Чи не могли б ви створити іконки, які виглядають дещо подібно до тих, що існують у компанії Apple, без їх фактичного копіювання?
amergin

1
Найпростіше замінити скріншот 1 подібним знімком, зробленим в інтерфейсі користувача (наприклад, 2 і 4). Заміна 3 та 5 є важкою, оскільки показувати шпалери на місці на головному екрані, очевидно, має сенс - але, можливо, інженерний ваш домашній екран, так що тільки іконка вашого додатка буде показана б точка через, будучи прийнятним для App Review.
Dan J

Можливо, змінюються іконки Apple на Альтернативні піктограми допоможе мені?
Edgar

Крім того, як ви думаєте, це буде неприємності, коли вони побачать, що "режим попереднього перегляду" використовує іконки яблука в моєму додатку?
Edgar

@DanJ Хороші пропозиції, але будь-яке використання контурів продукту та / або піктограм головного екрана явно визначає, що дозволено. Я посилаюся на ці подробиці у своїй відповіді.
bmike

Відповіді:


5

Якщо ви відійдете назад, то, можливо, вам вдасться сперечатися "але офіцер, всі інші водії перевищували швидкість" на захист вашої ситуації, якщо офіцер не почув цього аргументу вже 100 або 1000 разів.

Замість цього, зрозумійте, що ви плаваєте проти цієї течії зараз, і Apple змінює вимоги і формулювання про те, що є прийнятним маркетингом для екрану програми.

Переглянути ці зміни можна за адресою: http://www.appstorereviewguidelineshistory.com

Apple є продавцем і існують фактичні правові наслідки, якщо споживач вимагає повернення коштів, оскільки проданий продукт відрізняється від описаного. Зокрема, Apple продає ваше додаток з цими зображеннями як "скріншоти"

Якщо ви подивитеся на kickstarter додаток кожне зображення - це те, що ви побачите, якщо ви натиснули кнопку "Домашня сторінка" та кнопку "Сон" і випустили як під час запуску програми Kickstarter.

Жодне з поданих вами зображень не є знімками програми. Вони можуть бути знімками маркетингових матеріалів або веб-сайту, але це не те, що продає Apple.

І так - ви відверто порушуєте домовленість про маркетинг і використовуєте дизайн торгової марки Apple для просування вашого продукту, тому припиніть це робити відразу,

Якщо ви подивитеся на поточні рекомендації щодо перегляду і Маркетингова угода Apple з розробниками , Я б сказав, що ви хочете дотримуватися декількох пунктів, зокрема:

  • З преамбули - Якщо ваше додаток відхилено, ми маємо Раду з розгляду, до якої ви можете подати апеляцію. Якщо ти біжиш до преси і нищить нас, це ніколи не допомагає.
  • Від угода про маркетинг 2.4 - Ніколи не показуйте домашній екран iPad, iPhone або iPod touch або будь-яку піктограму або зображення, які ви не володієте.
  • Також з маркетингової угоди 2.7 - Не оточуйте виріб з підсвічуванням.
  • Також з маркетингової угоди 2.10 - Скріншоти повинні відображати тільки фактичний вміст екрану з вашої програми, який користувач побачить, коли програма запущена. Не включайте зображення продуктів Apple у скріншоти в App Store.

Я б не рекомендував приймати це до дошки огляду, тому що це явно неправильно на декількох фронтах (використовуючи домашній екран Apple і зображення iPhone, а також не використовуючи фактичні скріншоти, де потрібні скріншоти).

Нарешті, якщо ви дійсно бажаєте використовувати зображення компанії Apple, ви можете зв'язатися з їхніми юридичними та ліцензійними групами та отримати письмовий дозвіл на використання піктограм Apple та дизайну, що виходить за межі того, що дозволяє стандартна угода. Ви, напевно, доведеться заплатити за це, але я думаю, що деякі компанії отримали Apple, щоб зрушити з цього місця, оскільки вони спільно продають продукцію. Подумайте про AT & amp; T і такі покупки національних ЗМІ, але це не неможливо, що деякі програми в магазині також мають благословення від Apple, щоб використовувати домашній екран.

Привітання і удачі з вашим додатком.


3
Крім того, я визнаю, що я капризний близько 2,10 і знімки екрану не є знімками екрану. Мені б хотілося, щоб Apple взяла набагато складнішу позицію щодо цього і видалила всі роботи з фотошопами на екрані і вимагала, щоб усі розробники подавали справжнє точне екранне мистецтво або дозволяли тестеру вибирати три види для програми з їх тестування. Особливо з популярних програм, але я не король цієї імперії. Я б, мабуть, зробив T-Shirt кажучи 2.10 назавжди або щось ... :-)
bmike

Дякуємо за детальний відповідь! Я змінив іконки Apple на альтернативні іконки (з вільною ліцензією) і надіслав додаток для перегляду. P.S. Пройшло менше 20 хвилин, щоб перейти від "очікування" до огляду "в". Сподіваюся, що це хороший знак :))
Edgar

Ні, не допомагає також - "Ваші маркетингові скріншоти показують схожість головного екрана iOS."
Edgar

@Edgar Як я вже сказав, ви захочете повернутися в дорогу і дотримуватися правил. Просто покажіть знімки екрана і не відволікайтеся від показу контуру iPhone або щось схоже.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.