Як відобразити фавікон на вкладці Safari?


14

Я хочу відобразити фавікон на вкладці Safari:

введіть тут опис зображення

Я використовую Yosemite 10.10. Я спробував Glims , схоже, це не працює з Yosemite.

Мені цікаво, чи немає іншого способу налаштувати це спочатку або за допомогою стороннього інструменту.


1
Як згадується у відповіді від @lid, фавікони більше не демонструються в Safari 8. Вони знову демонструються в новій версії OS X El Capitain OS X, яка вийде пізніше цього року
Jules

Чи можете ви вказати, де саме ви хочете, щоб ці значки були показані? В адресному рядку? У кожній вкладці за текстом? У панелі закладок? Десь в іншому місці? Якесь поєднання вищезазначеного? Будь ласка, відредагуйте це у своєму дописі або додайте друге зображення, щоб вказати, як виглядатиме функціональність, яку ви шукаєте
bmike

У кожній вкладці за текстом? (Поряд з тим, де вони вже показані)
cmarangu

Відповіді:


4

Це неможливо з поточною версією Safari 9 або 9.1.

Якщо ви, як і я, дійсно хочете цієї функції, скористайтеся формою зворотного зв'язку Apple Safari, щоб надіслати відгук Apple.

Вони слухають відгуки клієнтів, я можу запевнити вас, і якщо мова йде про такі функції, кількість запитів є важливою.


3

Зараз для цього є рішення: я створив Faviconographer - додаток, який буде накладати Favicons на вкладки Safari. Це все-таки обхід порівняно з рідною функцією Safari, але він працює напрочуд добре.


2

Safari 10.0.2: фаворити відображаються під час закріплення вкладки.

Це відповідає на ваше первісне запитання, хоча це не те, що ви хотіли задати :)


О, здорово, я не знав про закріплення вкладок, вони також з'являються в закладках, що я зрозумів, що я бачив це весь час.
cmarangu

1

Станом на Safari 8, на моє розчарування, фаворити більше не з’являються на панелі вкладок.

Одним із варіантів є використання SafariStand & EasySIMBL . Після встановлення (див. Інструкції на сайті SafariStand) відкрийте налаштування SafariStand і поставте галочку "Показати значок на панелі вкладок". Це поверне фавікони на вкладки.


2
Не використовуйте SafariStand - це погане рішення. Я спробував це, і це додало багато спливаючих вікон майже на будь-який клік, який я робив. Я її врешті-решт прибрав!
Юкі

+1, оскільки SafariStand все ще сумісний з High Sierra / Safari 11: github.com/anakinsk/SafariStand/releases/latest Я не отримую повідомлення про Юкі.
Алекс Уоллі

1

Станом на Safari 12.0 це вже можливо. У налаштуваннях тепер ви можете показати фавікон у нових налаштуваннях вкладок.

введіть тут опис зображення


0

Ви не можете. Але вирішення проблеми полягає у використанні цього розширення Safari для додавання смайлів на вкладки замість фавікон. Для багатьох популярних сайтів є емоджи, який тісно відповідає фавікону чи бренду!


-1

Просто використовуйте Glims та встановіть його в режимі "lite".


Ми шукаємо довгі відповіді, які дають певні пояснення та контекст. Не просто дайте однорядну відповідь; поясніть, чому ваша відповідь правильна, в ідеалі - цитатами. Відповіді, які не містять пояснень, можуть бути видалені.
Tetsujin

1
Це здається дешевою рекламною спробою для Glimpse, яка вийшла останньою версією ще у 2013 році.
сорнуйте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.