Примусовий забійний диск для відключення


0

У мене є диск одного розділу, файлова система якого не змонтовано належним чином. Я не піклуюся про дані, і я хотів би спробувати переформатувати диск, але я постійно отримую помилки, пов'язані з відмовою розмотування диска. Я спробував наступне в нормальному режимі та режимі відновлення

  • переформатування в графічному інтерфейсі Disk Utility
  • sudo diskutil partitionDisk /dev/disk3 GPT JHFS+ New 0b
  • sudo diskutil unmountDisk force /dev/rdisk3
  • sudo fdisk -i -a hfs /dev/rdisk3
  • sudo gpt destroy /dev/rdisk3

Всі ці спроби дали помилки або кажуть, що "диск не може бути відключений" або що "ресурс зайнятий". Це вказує на проблему апаратного забезпечення на диску, на відміну від простої файлової системи? Є ще щось, що я можу спробувати?


"diskutil unmountDisk force / Volumes / VOLUMENAME" Замініть VOLUMENAME на ім'я тому на диску, який ви намагаєтеся відключити.
Buscar웃

Якщо ви успішно зняли диск, і у вас є час, щоб дозволити формату диска протягом декількох годин, або протягом ночі, зробити один прохід нулів при видаленні диска. Якщо апаратне забезпечення приводу викликає сумніви, це може бути гарним стрес-тестом.
IconDaemon

Чи є внутрішній або зовнішній диск? Якщо зовнішній, то я б спробувати його в іншому корпусі, щоб побачити, якщо проблема зберігається. Якщо результати однакові, особливо на іншому Mac, то видається, що це проблема з самим жорстким диском, можливо, невдалою платою контролера диска. Якщо диск є внутрішнім, спробуйте його у зовнішньому корпусі і подивіться, що відбувається. Я іноді завантажу Mac з живим флеш-програвачем Fedora і використовую його дискову утиліту, щоб повністю видалити диск з розділом EFI. Було б цікаво подивитися, як він справляється з вашою проблемою ...
ScunnerDarkly

Відповіді:


0

Проблема зберігалася на декількох комп'ютерах Mac, але інструмент керування дисками Windows 7, схоже, не мав проблем зі створенням нової таблиці розділів. Після цього диск працював як і очікувалося на OS X.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.