Скасувати завантаження OS X, ініційовану через App Store?


1

Я почав завантажувати OS X Yosemite. Я не хотів його завантажувати або встановлювати; скоріше я просто хотів, щоб він з'явився під покупками, щоб я міг встановити його в майбутньому після того, як Apple видалить його з App Store. Це дозволить уникнути таких проблем, як Де я можу отримати копію Mavericks після Yosemite був звільнений?

The Пауза кнопка недоступна (її сіра), тому я не можу призупинити або зупинити завантаження.

Як перервати завантаження зараз, коли зроблено "покупку"?


enter image description here


чому б не завантажити його, але не встановити, то ви обов'язково отримаєте його. якщо простір є проблемою, ви отримуєте безкоштовний google drive 10 Gig, де ви можете зберегти його.
Buscar웃

Це "очікування", що означає що-небудь ще завантажується, і він почнеться після цього. Після запуску кнопка "Пауза" буде активована. Я не думаю, що є спосіб зупинити завантаження повністю.
tubedogg

Відповіді:


1

Можна просто перейти до папки "Програми" на комп'ютері Mac і знайти додаток, яке завантажується, і видалити його звідти. Як тільки ви зробите це, вам слід відкрити вікно з запитанням, чи потрібно скасувати завантаження. Просто виберіть так і скасуйте його.

Я зробив це раніше, і він працював нормально. Зазвичай, я просто даю йому повністю завантажити, а потім видалити / видалити додаток з додатком називається Clean My Mac, або App Zapper. Обидва вони є чудовими програмами для видалення / видалення програм та інших матеріалів від вас Mac повністю / повністю.

Сподіваюся, що це допоможе :)

-Джеймс

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.