У моєму Macbook Pro сказано, що я підключений до джерела живлення навіть при відключенні від мережі


1

У мене Macbook Pro в середині 2010 року (Macbook 7,1), який діє трохи дивно. Стан акумулятора завжди говорить про те, що я підключений до джерела живлення, навіть якщо зарядний пристрій відключено від мережі. Акумулятор все ще розряджається, але стан батареї говорить про те, що я підключений до джерела живлення. Виняток - коли я перебуваю на екрані входу, де стан акумулятора, який відображається на панелі меню, буде правильним.

Що я намагався зробити:

  • Чисто встановлено Mavericks
  • Скидання SMC
  • Скиньте PRAM
  • Перевстановлення акумулятора
  • Використання іншого зарядного пристрою
  • Завантаження з оригінального жорсткого диска мого Macbook

Але безрезультатно.

Додаткова інформація: Щойно я повернув свій Macbook з ремонту, де вони змінили несправну логічну дошку. У мене встановлений Optibay там, де раніше був компакт-диск, і я модернізував до 8 ГБ оперативної пам’яті. Останні 1-2 роки я отримував "Службовий акумулятор" у статусі акумулятора, але ніколи не виникав жодних проблем із акумулятором.

Як ви думаєте, що це може спричинити це, і як я можу це виправити?

(Знімки екрана, зроблені під час відключення зарядного пристрою). зображення зображення


Так вийшло після заміни логічної плати? це раніше не робило? Акумулятор служби є нормальним, і нічого страшного, коли ви наберете на 30% нижче проектної потужності (ваш випадок). Як тільки він показує Замінити батарею ЗАРАЗ, тоді ви дієте.
Ruskes

Спробуйте запустити в безпечному режимі, щоб побачити, чи проблема все ще існує. Перевірте середній штифт (з 5) на штепсельну вилку і очистіть її.
Ruskes

Середній штифт на Magsafe на зарядному пристрої чи на Macbook?
Ерленд

На Macbook, оскільки він показує, що вона заряджається, навіть якщо не підключено зарядне обладнання. Ця шпилька відповідає за це. Безпечний режим для усунення додатків у форматі 3d.
Ruskes

Проблему не було виправлено завантаженням у безпечному режимі. Я спробував очистити середню шпильку сухою м'якою ганчіркою, але безрезультатно ..
Ерленд

Відповіді:


1

ось як я виправив шахту. Я перейшов до "налаштування енергозбереження" в "системних налаштуваннях", і перейшов до "адаптера живлення" вгорі, потім натиснув опцію "показати стан батареї в меню", потім знову ввімкнено, і це, здавалося, працює для мене.

Сподіваюся, це допомагає!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.