Як видалити піктограми з панелі меню?


13

Як видалити піктограми з панелі меню?

Я запускаю OS X Yosemite, і я намагався Command + Click + Drag, щоб позбутися від них, але він не працює.

Відповіді:


7

Це залежить від того, які піктограми ви намагаєтесь видалити. Існує два типи; програмне забезпечення, яке використовує API NSStatusItem, яке Apple публікує для сторонніх розробників, і програмне забезпечення, яке використовує їх приватний недокументований API NSMenuExta.

Піктограми, що представляють особливості операційної системи, можна видалити, утримуючи cmd ⌘клавішу та перетягуючи їх мишкою. Наприклад, значки AirPlay, Time Machine, Bluetooth та Wi-Fi. Вони реалізовані за допомогою NSMenuExtra.

Інші піктограми, ті, які представляють додатки, можливо, знадобиться закрити програму, щоб її видалити. Наприклад, Dropbox і Plex. Apple надає NSStatusItem розробникам для їх реалізації, але, на жаль, не надає всіх можливостей NSMenuExtra, наприклад, перетягування для видалення доступне лише через NSMenuExtra.


Я щойно встановив Фантастичну панель меню ( flexibits.com/fantastical ) і не можу видалити, закрити, cmd + перетягнути або що-небудь, щоб убити додаток. Виходячи з вашого опису, я припускаю, що програма .menu була створена як NSMenuExtra, однак, оскільки я не встановив повну програму Fantastical, я не знаю, як видалити додаток .menu.
Кевін Зіч

Якщо ви щойно встановили додаток menubar, то в правому нижньому куті меню має бути значок шестірні. Якщо натиснути на це, воно має відкрити ще одне меню із завершенням.
Алістер Макміллан

Додане меню Fantastical для v2.0 не має жодного меню, коли фактичні програми для робочого столу не встановлені.
Кевін Зіч

Я не розумію. Ви встановили щось, що відображає піктограму в меню, але немає меню, коли натискаєте на неї? Чи можете ви надати посилання на те, що ви фактично встановили?
Алістер Макміллан

Я знаю, я, мабуть, звучить божевільно? :) snpy.link/te6LSo
Кевін

5

У кількох випадках ви можете це зробити:

Налаштування системи> Користувачі та групи> Елементи входу

Якщо тут вказано додаток, яке додає ваш тривожний значок на рядок меню, видаліть його. Потім увійдіть і поверніться.


5

У мене була така ж проблема, коли CMD + перетягування не видалило б піктограму. Я зрозумів, що ця проблема викликає додаток Bartender .

Для тих, хто стикається з цією проблемою (і використовує Bartender) :

  1. Киньте бармена
  2. CMD + Перетягніть будь-яку піктограму меню з меню
  3. Повторно відкрити бармен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.