Деякі піктограми бічної панелі Finder відсутні?


4

У вікнах Finder піктограми iCloud Drive і Downloads відсутні на моїй бічній панелі. Я використовую CleanMyMac 2, які могли б видалити іконки помилково?

Я перезавантажив піктограми ще не вийшло. This is what it looks like.

Yosemite 10.10.2 MacBook Pro (сітківка, 13-дюймовий, середина 2014 року)

Як я можу повернути ці іконки? Будь-яка ідея, що змусило їх піти в першу чергу?

Оновити:

Чи не можу я просто перетягнути піктограму iCloud Drive на панель інформації та змінити іконку так? Якщо так, то звідки можна знайти оригінальну піктограму?


ви скинули ваш пошук? використовуйте alt + cmd + esc, ніж вибрати відновлення Finder. І позбутися від CleanmyMac.
Buscar웃

Я зробив, що багато разів я дійсно не впевнений, що робити.
Ilya Vorobyev

1
Ми не знаємо, що ви вже зробили, тому, щоб позбавити нас часу, будь ласка, напишіть його у своєму питанні.
Buscar웃

Відповіді:


1

Це зазвичай відбувається, коли ви використовуєте утиліту, яка змінює піктограми бічної панелі на кольорові версії. iCloud Drive та завантаження не використовують стандартний формат значків. Ці продукти базуються на плагіні SIMBL, який називається ColorfulSidebar, який не розпізнає нестандартний формат. Навіть якщо ви змінили піктограми на нерозфарбовані версії, процедура, яка змінює іконки, може все ще працювати. Ви повинні повністю вимкнути програмне забезпечення, яке розфарбовує іконки.


-2

Схоже, що ви використовували несумісну версію CleanMyMac 2. Будь ласка, зв'яжіться з нами для подальших інструкцій: support@macpaw.com

З повагою, Підтримка MacPaw.


У своїй нинішній формі, це дійсно лише причина, але не виправлення. Відредагуйте відповідь, щоб включити рішення для ОП.
Lynn Crumbling

Виправлення було б добре - були деякі з цих питань опубліковані, ніхто з будь-яким рішенням ще.
Tetsujin

Це не видаляється, оскільки воно дійсно говорить, що вам потрібна підтримка постачальника для створення конкретного рішення. Краще було б, якби вони могли посилатися на статтю або пояснити, яка версія сумісна, та / або якщо існують документальні вимоги або самодопомога, які можна було б редагувати на цій посаді.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.