Не вдалося знову ввімкнути Spotlight на гучності


0

Я намагався налагодити випуск "Очікування на готовність індексу" з моїм томом Time Machine, і одна порада, яку я зіткнувся, - це повторне створення індексу Spotlight на томі.

Для цього я виконав наступні команди (as sudo ):

mdutil -i off /Volumes/Backup
rm -R /Volumes/Backup/.Spotlight-V100

Проте, зараз я намагаюся знову ввімкнути Spotlight зворотною стороною першої команди, але це те, що я отримую:

mdutil -v -i on /Volumes/Backup
/Volumes/Backup:
  Indexing and searching disabled.

Він просто не хоче цього робити, і я не можу зрозуміти, чому. Я намагався вручну відтворити .Spotlight-V100 з правом власності root:wheel і режим встановлений на 700 (точно, як налаштована папка на інших томах) і час mdutil тепер створив a VolumeConfiguration.plist файл, він не дозволить індексувати.

Я не можу знайти ніде, щоб отримати більше інформації; -v варіант mdutil не дає жодних додаткових результатів, і нічого додаткового, здається, ніде не зафіксовано. Не існує жодних фізичних проблем, оскільки диск є новим і не повідомляє про помилки вводу-виводу або інші проблеми; крім уповільнення "очікування індексу", Time Machine працює інакше, і я можу переглядати вміст його резервних копій без проблем.

У всякому разі, чи є інші кроки, які можна дотримуватися, щоб змусити Spotlight повторно індексувати привід, або дізнатися, чому це не так?


2
Чи намагалися ви стерти і відновити магазини mdutil -E /Volumes/Backup? Також перевірте, чи не викликається файл /Volumes/Backup/.metadata_never_index.
onik

@onik Хороший виклик у файлі - я додав відповідь "усунення неполадок", щоб отримати цей список, а також будь-які ACL і прапори, які встановлені. У списку Backups.backupdb, а також в корені диска є .spotlight каталоги. Зберігаючи їх скоординовано, це може стати приводом для маніпулювання індексацією на дисках T M.
bmike

відповідь оніка, ймовірно, піклується про неї; мали те ж саме питання і резолюцію на початку цього року.
willWorkForCookies

На жаль, ніколи не існує індексного файлу, і mdutil -E дає ті ж результати, що і mdutil -i off; це просто говорить мені, що індексування та пошук відключені і нічого не роблять.
Haravikk

Відповіді:


1

Типово, користувальницькі незмінні прапори встановлюються на томах резервного копіювання Time Machine, так що навіть root не може прямо chown або chmod. Ви можете подивитися на них за допомогою:

ls -laeO /Volumes/*
ls -laeO /Volumes/Backup/Backups.backupdb/


Mac:~ me$ ls -laeO /Volumes/Backup/Backups.backupdb/
total 0
drwxr-xr-x@ 7 root wheel - 238 Mar 3 04:40 .
 0: group:everyone deny add_file,delete,add_subdirectory,delete_child,writeattr,writeextattr,chown
drwxrwxr-x 20 root wheel - 748 Mar 25 12:29 ..
drwxr-xr-x  3 root wheel - 102 Mar 27 12:04 .RecoverySets
drwx------  7 root wheel - 238 Mar 6 10:47 .spotlight_repair
drwx------  2 root wheel -  68 Mar 27 14:28 .spotlight_temp
drwxr-xr-x@ 40 root wheel - 1360 Mar 27 18:31 Mac
 0: group:everyone deny add_file,delete,add_subdirectory,delete_child,writeattr,writeextattr,chown

Поперечна посилання з diskutil list перевірити пункти монтування та імена томів. Мій досвід полягає в тому, що, оскільки Time Machine вимагає уваги для створення жорстких посилань, це означає, що якщо ви втручаєтеся в магазини, в яких ці бази даних є резидентними у файловій системі, ви не можете знову зібрати "humpty dumpty" разом і архівувати потрібні вам резервні копії знімків використовуючи Finder / rsync або зробивши dmg цих моментів, а потім витираючи диск, щоб почати з нового аркуша .dotfiles і .dotdirectories з асоційованими магазинами.

Зрозуміло, що хтось із внутрішніми знаннями про те, як машина Time Machine і прожектор можуть самостійно перевіряти ситуацію, але я ще не бачив цього рівня деталізації, який досі документував Apple. Я б починав з http://pondini.org/OSX/Home.html якщо ви не перевірили там будь-які знання спільноти на внутрішній частині Time Machine + Spotlight


Я не впевнений, що це правда; Я ніколи не мав Time Machine запобігати маніпуляції з томом, тільки вміст Backups.backupdb (потрібно використовувати спеціальний bypass інструмент, щоб зробити що-небудь, і дуже багато чого не слід робити. Ви все ще можете додати та вилучити речі в кореневу частину тому, якщо ви хочете. Також Spotlight не реалізує жорсткі посилання; Хоча HFS використовує прихований файловий трюк, це функція файлової системи.
Haravikk

@Haravikk - схоже, у вас є кращий досвід роботи з цими комплексами відновлення, ніж I. Heh, heh - apple.stackexchange.com/a/113257/5472
bmike

-1

Я мав ту ж саму проблему, але вирішив її, витягнувши відповідний обсяг зі списку конфіденційності в області системних налаштувань Spotlight. Спрощений підхід, але він спрацював.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.