Фотографії (OS X Yosemite / El Capitan) - показати оригінал у Finder?


17

Я б очікував, що я зможу клацнути правою кнопкою миші (вторинним клацанням) на ескізі зображення і контекстне меню дасть мені можливість показати оригінальний документ із зображеннями у Finder ... але його немає, і я не можу знайти його де завгодно.

Я не витримав iPhoto, але принаймні це дозволить вам отримати доступ до оригінального файлу безпосередньо в Finder. Я розумію, чому Apple хоче обмежити прямий доступ до оригіналів (не дозволяє користувачам переміщувати файли та викручувати їхню бібліотеку), але що робити, якщо я хочу зайняти чимось іншим, ніж електронною поштою або розмістити зображення в соціальних мережах?

EDIT: Я знаю, що можу просто "Показати вміст пакета" або використати термінал для доступу до ~ / Picture / Photos Library і перейти через структуру папок вручну, але це болісно неефективно, враховуючи всі підпапки

Це може бути (навмисно) відсутня функція, але якщо хтось знає будь-який спосіб перейти безпосередньо до оригіналу замість копіювання чи експорту, це було б чудово знати.

ОНОВЛЕННЯ: Я звик до того, як зараз працюють фотографії. По суті, потрібно просто розслабитися, дозволити йому керувати вашою колекцією та експортувати лише те, що вам потрібно, як копію, яку ви згодом можете додати до фотографій, коли закінчите її. Це, безумовно, свідомий вибір дизайну від Apple, не помилка.


3
Чи можете перетягнути фотографію на робочий стіл, щоб зробити копію?
user24601

1
@ user24601 - Так, власне, так і є. Це корисне тимчасове рішення для мене, дякую. Я не знаю, чому я не думав про це раніше. Можливо, це матиме більше сенсу, якби à la Lightroom ви могли безпосередньо змінювати оригінали, а потім Фотографії оновлювалися б автоматично, якщо файли були змінені або переміщені з папок. Я розумію, що вибір дизайну надає перевагу функціонуванню share / “send to” та ethos, щоб вони відповідали iOS. Як любитель терміналу Mac (тобто Bash), у мене немає проблем з таким обмеженням, тому що я завжди можу знищити свою ОС будь-коли, коли мені захочеться.
Бенджамін R

5
@ user24601 Перетягуючи його на робочий стіл, експортується змінена версія зображення, а не немодифікований оригінал. Дивіться мою відповідь для отримання більш детальної інформації.
bmike

1
@bmike - це питання загального користування: чи існує загальний спосіб прямого виявлення вихідного файлу у вікні Finder?
Бенджамін Р

1
Загальним рішенням буде використання AppleScript для вибору елемента, а потім передавання цього місця в Finder, щоб відкрити нове вікно пошуку. Обидва програми доступні для написання сценарію, і вони можуть безкоштовно експериментувати, оскільки вони постачаються з ОС. Почніть з програми редактора сценаріїв :-)
bmike

Відповіді:


13

Фотографії очікують, що ви зможете експортувати немодифіковані оригінали у вигляді копій, зберегти цілісність внутрішнього управління файлами та захистити колекцію так само, як працює база даних - це важливо для збереження синхронізованого, стабільного та функціонального зберігання iCloud у вашій колекції фотографій.

Після експорту фотографії ви зможете скористатися mdlsі mdfindпобачити, як виглядає "копія" та де зберігався оригінал.

У моєму випадку всі вони знаходяться в ~ / Pictures / Photos Library.photoslibrary / Masters / 2015/04/08 і зберігаються за роком, місяцем та датою для мого комп’ютера в США. Вам потрібно буде виконати цю вправу кілька разів, щоб прибити внутрішній накопичувач кожного разу, коли Apple вирішить змінити її вперед.


4
Це правдива та корисна інформація для інших, але навряд чи зручна у користуванні, як ви б асоціювались із Apple, чи не так?
Бенджамін Р

2
@BenjaminR Добре - Apple, безумовно, працює над тим, щоб люди не переглядали пакети. Будь вони поштою, iTunes, Photos, упакувавши файли. Це не є дружнім до людей, яким подобається пошук та файлові системи. До мас це, мабуть, привітніше, оскільки вони не знають і не цікавляться, де зберігати речі. Ви натискаєте на додаток, а потім переходите та дозволяєте системі зберігати речі там, де вона буде. Дружнім для користувачів це важка справа в наші дні, ні?
bmike

Я повністю погоджуюся, що "Дружнє до користувачів" - це набагато більш нюансований концепт, ніж будь-коли раніше, і я розумію, чому це обмежено. Як ви продемонстрували у своїй відповіді, люди, як ви, і я легко можу використовувати термінал, щоб робити все, що ми хочемо. Я твердо вірю в об'єднання iOS і OS X настільки, наскільки це вигідно для більшості користувачів і доречно, тому що під ним все ще є Unix distro. Те, що я знайшов, використовуючи Фотографії зараз протягом кількох тижнів, - це те, що я можу (мабуть) жити з ним. Я все ще думаю, що має бути розширений варіант перейти до оригінального файлу у Finder, хоча
Бенджамін R

коли я кажу "розширений варіант", те, що я насправді маю на увазі, є простим варіантом (але потенційно прихованим, як, наприклад, вимогою утримувати клавішу опції в Finder to do Go> Library) через контекстне меню, комбінацію клавіш або подібне.
Бенджамін Р

5

Це ще один підхід:

  1. Відкрийте Photosі перейдіть до потрібної фотографії.
  2. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Get info. Тут ви можете скопіювати ім'я файлу фотографії
  3. Клацніть піктограму лупи у верхньому правому куті екрана. Вставте туди ім'я файлу фотографій.
  4. Можливо, вам доведеться почекати кілька секунд, а потім двічі клацніть «Показати все в пошуку» у діалоговому вікні пошуку.

Це насправді досить працездатно, якщо ваші зображення мають унікальні назви. Спасибі.
Thorbjørn Ravn Andersen

2

Наскільки я можу сказати, не існує санкціонованого Apple способу. Далі йде обхід.

Оригінальний або "головний" малюнок містить інформацію, яка іншим чином не доступна через фотографії, наприклад точку фокусування, обрану дзеркальною камерою.

Клацніть на малюнку у Фотографії. Натисніть, command iщоб прочитати інформацію про неї. Двічі клацніть ім'я файлу, а потім скопіюйте його, натиснувши command c.

Відкрийте вікно терміналу та вставте ім'я файлу у рядок нижче.

> cp "`find Pictures -name "_DSC5407.JPG" -print`" ~/Desktop/

Це може зайняти кілька секунд. За один крок ви знайдете файл і скопіюйте його, прищадивши собі проблеми копіювання / вставлення повного шляху до цього файлу.

Тепер відкрийте програму, яку ви хочете використовувати для доступу до зображення та / або її метаінформації та використовуйте копію на робочому столі. Видаліть це зображення, коли закінчите.

Порівняно з ритуалом, який змушують користувачі будь-якого іншого основного програмного забезпечення для управління зображеннями робити організацію самих себе до тих пір, поки не з'явилися фотографії, я вважаю, що чесноти фотографій все ще більш ніж компенсують цю головну слабкість.


Чому б просто не запитати Spotlight. Cmd-Space Cmd-V і виберіть.
Thorbjørn Ravn Andersen

-1

Я знаю, що це може бути не саме те, що ви шукаєте, але якщо перетягнути фотографію на робочий стіл, вона зробить копію там. Мені здається, це достатньо для більшості ситуацій, коли мені потрібно отримати доступ до фотографії у Finder.


2
як уже згадувалося в коментарях, це експортує модифіковану версію, а не оригінал.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.