Як побачити посилання на URL-адресу в PDF-файлі, відкритому в Safari, або в Попередньому перегляді без відкриття цього посилання?


1

У мене є PDF-файл із зображенням, у якому є посилання на сторінку. Мені потрібно переглядати це посилання, не відкриваючи його. Я очікую побачити це посилання, коли я переміщую мишу на зображенні, але я ніде не бачу. Чи є спосіб переглянути посилання в Safari або в попередньому перегляді в Йосеміті?

UPDATE

Проблема полягає в тому, що у мене є робоче веб-посилання на зображенні всередині PDF-файлу, а нижче - непрацездатне, але тільки в Safari і Preview. Він відмінно працює в Chrome. PDF створюється мною за допомогою бібліотеки fpdf.


1
Найпростішим способом може бути відключення від Інтернету, а потім його відкриття, хоча ви можете перетягнути посилання на ваш робочий стіл.
0942v8653

"реальна" проблема полягає в тому, що у мене є робоче посилання і нижче не працює, але тільки в Safari і Preview. Він відмінно працює в Chrome. PDF-файл генерується мною за допомогою бібліотеки fadf.
kiks73
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.