Неможливо вийти з iCloud на OSX Yosemite або відключити Keychain


10

Фон

Це, здається, є проблемою для багатьох людей .. Коротше кажучи, я отримую тону помилок у своєму system.log відповідно до:

CloudKeychainProxy[307]: __39-[UbiqitousKVSProxy doSyncWithAllPeers]_block_invoke_2 <UBK-s-pC---> syncWithAllPeers (null), rescheduling timer

Це трапляється раз на 5 секунд - якось нерозумно, правда?

Перше, що я хотів зробити, - це вийти з iCloud, оскільки там явно щось пішло не так. Я відкриваю системні налаштування, переходжу до iCloud і намагаюся натиснути Вийти. По черзі всі послуги iCloud відключені, кожен запитує мене, чи хочу я зберігати копію даних локально. Цей процес закінчується, і тоді я отримую помилку із зазначенням:

Наразі ваш акаунт iCloud не вдалося видалити.

Вимкніть усі сервіси iCloud та повторіть спробу.

Одне утримування на панелі налаштувань iCloud - це брелок. Коли я знімаю прапорець, він негайно повторно перевіряє себе в момент, коли я відповім на питання збереження або видалення даних (і незалежно від обраної відповіді).

Огляд system.logчерез консоль показує, що ця помилка з’являється в момент повторної перевірки поля:

com.apple.preferences.icloud.remoteservice[645]: [AOSAccounts] : [SetEnabled] : Did not call SSRemoveSyncedKeychainData as we had an error in SOSCCRemoveThisDeviceFromCircle for account myaccount@site.com error: (null)

(фактична адреса електронної пошти замінена на "myaccount@site.com")

Тому. Я не можу вийти з iCloud, оскільки не можу відключити iCloud Keychain. WTF?

Ідеї, які не спрацювали

 • Відновлення дозволів, як у Disk Utility, так і в моєму домашньому каталозі дозволів із системи відновлення Cmd-R-on-boot. Без ефекту.

 • Перевірка на наявність дискових помилок - таких немає.

 • Завантаження в безпечному режимі - без ефекту.

 • Очищення кожного можливого кешу (через OnyX), включаючи LaunchServices, dyld, XPC, ядро, завантажувальну систему та системні компоненти. - Без ефекту.

 • Зміна мого пароля на iCloud.com - це призводить до появи запиту на введення пароля, який ніколи не приймається, а спроба скасувати його призводить до збоїв у налаштуваннях системи !! Після його перезавантаження виявляється, що мій змінений пароль був прийнятий, але інших змін не внесено. Не впливає на проблему.

 • Видалення всіх сторонніх кекс (усе, що відображається в a kextstat | grep -v apple). У мене там були лише Virtualbox та Little Snitch, обидва вони були видалені повністю. Без ефекту.

 • Вихід з усіх інших пристроїв iCloud, включаючи інший Mac, iPhone та iPad. Без ефекту.

Ідеї, неприйнятні

 • Створення нового облікового запису користувача. Це рішення, яке не дозволяє виправити те, що було порушено. Ця ж проблема може повторитися, і просто відмова від мого рахунку в будь-який час дійсно не є прийнятним рішенням.

Інші примітки

Здається, iCloud прекрасно працює за винятком бітів брелока. Нові паролі, збережені в Safari, не синхронізуються на різних пристроях. Пошта, нотатки, календар тощо працюють добре.

Підтримка Apple виявилася марною з цього приводу, пропонуючи все, що я спробував вище, єдиний інший варіант - повне скидання iCloud, що є і ядерним варіантом (усі мої синхронізовані дані відходять), і, можливо, не вирішить проблему на mac .

Відповіді:


8

Увійти в свій iPhone та включити iCloud Keychain зробив для мене трюк. Тож я відновив брелок на своєму iPhone, а потім перемикач брелоків у моєму Mac змінився на вимкнений стан як на магію


Звичайно, досить. Прикро, що потрібно відстежувати всі інші пристрої та підписувати їх, щоб виправити це, але, здається, це виправлення. Не маю уявлення, що станеться, якщо два пристрої опиняться в такому стані одночасно ...
Mikey TK

Дивовижно ... саме таку відповідь я шукав за останні 3 місяці ... дякую!
Брайан Адкінс

Ні, не тут.
Данртон

5

У мене є окремі персональні + додатки (лише до того, як дійшов сімейний зв'язок) Apple ID. Я ввійшов у iCloud на своєму MBPr, використовуючи лише Apple ID, для Apple, щоб налаштувати спільний доступ до сім'ї. Я не можу зробити це через Інтернет.

Коли прийшов час виходу з Apple ID, призначений лише для програм, я зіткнувся з тією ж проблемою, але розміщені рішення не працюють для мене, оскільки я ніколи не входив в iCloud на інших своїх iDevices за допомогою Apple ID тільки для Apple. Я завжди використовував свій особистий Apple ID. Apple ID, лише Apple, входить, хоча в iTunes, але я не думаю, що це пов'язано.

У будь-якому випадку рішенням для мене було видалити ~ / Бібліотека / Підтримка програм / Папка iCloud та файл ~ / Бібліотека / Налаштування / Мобільний * .plist. Перезапустіть OS X та увійдіть знову! :)


Це працювало для мене. Можливо, ви хочете зберегти копії цих файлів і папок
намальовано

Він просто відтворив ці файли під час наступної невдалої спроби виходу
user151019

Це працювало для мене. Тим, хто не знайомий з тим, як це потрібно зробити, спочатку дозволь OSx показувати приховані файли через Термінал (Google, як це зробити). Потім у Finder перейдіть до свого HD / Users / YourUserName. Там ви знайдете приховану папку «Бібліотека», яка містить папку iCloud та файл MobileMeAccounts.plist. Щоб відкрити папку «Бібліотека», клацніть її правою кнопкою миші та виберіть її для відкриття в новій вкладці. Якщо двічі натиснути на нього, він може не відкритися.
ben

0

Відключення iCloud брелок на всіх пристроях зробило для мене хитрість. У мене був старий iPad, який досі був включений. Тепер я можу відключити брелок.


Саймоне, що зробив трюк і для мене, дякую! :)

-1

Спробуйте це:

 1. Вимкніть брелок на всіх своїх пристроях.
 2. Вийдіть із iCloud на вашому Mac.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.