Увімкнути заміну тексту, Chrome?


33

Я знаю, що я повинен увімкнути заміну тексту за допомогою "Правка> Заміна"> "Заміна тексту", але ... я не можу знайти це меню в Chrome. Допомога?


Повторне відкриття цього питання, щоб хтось нарешті вирішив його раз і назавжди ... Будь ласка, дайте відповідь та повідомте Google, якщо ви також страждали від цієї проблеми. bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=677537
Джонатан А. Леві

@ JonathanA.Levi Ви не можете знову відкрити питання, розмістивши коментар. Щоб додати увагу до питання, вам потрібно відкрити щедроту . Для цього вам потрібно запропонувати репутацію , і це не схоже на те, що у вас достатньо. Ви можете завоювати репутацію, задаючи та відповідаючи на запитання, за які будуть голосувати інші.
fsb

@fsb виглядає так, що вони посилаються на повторне відкриття проблеми на іншому веб-сайті, правда?
Дан Розенстарк

@DanRosenstark Я не впевнений, він зробив такий самий коментар і до іншого питання Chrome. Я думаю, що йому просто потрібна допомога, і шукає інших, щоб тиснути на Google, щоб це виправити. Але я можу помилятися ...
fsb

Це працює лише для вкладених програм та додатків, завантажених із App Store. Він працюватиме в пошті, нотатках, Safari, але не в Outlook, Chrome тощо.
SexyBeast

Відповіді:


17

Наразі це неможливо, оскільки Chrome робить кілька речей по-своєму. Ось помилка, яка це відстежує

https://bugs.chromium.org/p/chromium/isissue/detail?id=42434

Але якщо ви мрієте додати коментар, забудьте його, навіть якщо Chromium є відкритим кодом, команда вирішила, що їм не потрібні зовнішні відгуки, і відключила коментарі.

На форумі Google також є тема про цю помилку. Але знову ж таки, Google закрив цю тему, щоб уникнути інших коментарів.

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/CAv_4eUkhzk

Я здогадуюсь, що вашим єдиним варіантом буде використання Twitter для розгляду цієї проблеми. Скористайтеся тим, що ви згадуєте @Googleу своєму твітті. Ви здивуєтеся, наскільки реагують великі компанії, коли на їх PR впливає їхній поганий досвід.


Я сподіваюся, що це врешті вирішиться. Ще один помилку було відкрито, 42434 вказано як блокатор. Останній коментар до цього найновішого випуску - "Прогнозування тексту працює зараз. Коли це буде завершено, ми перейдемо на клавіатуру смайликів. Майте на увазі, працювати з текстом у веб-вмісті складно, тому це буде зайняти трохи часу ».
чб

Переїхав у Firefox більше 6 місяців тому і з тих пір щасливий!
sorin

5

Введіть термінал, щоб активувати заміну тексту для всіх програм:

defaults write -g WebAutomaticTextReplacementEnabled -bool true

3
Спасибі. Команда виконувалася без проблем, я перезапустив Chrome, але все-таки ... без кісток. Чи правильно це для Йосеміті?
Дан Розенстарк

3
Хм, можливо, це лише автоматично дозволяє це для всіх підтримуваних програм. Якого хрому, здається, немає, оскільки в ньому немає меню, як ви сказали. Здається, це відома проблема, в Інтернеті є кілька публікацій про це.
Кевін Грабхер

5
Так, це лише для додатків, які підтримують цю функцію (тобто додатки, у яких вже є параметр Заміна в меню Правка . Ця термінальна команда просто позбавляє вас від увімкнення її для всіх програм, які підтримують її.
smathy

4

Ця функція, здається, є специфічною для Safari в OS X; однак є багато розширень для Chrome, які імітують цю функціональність ( https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-text-expander-for-go/iibninhmiggehlcdolcilmhacighjamp?hl=uk, наприклад). Він, на жаль, не використовуватиме вбудований словник OS X, але може синхронізувати словники через веб-переглядачі Chrome в одному обліковому записі.


8
Вони НЕ характерні для Safari, і вони повинні працювати з будь-якою програмою на OS X. Це функція на рівні ОС, яку можна включити або вимкнути для конкретних програм, якщо ви хочете. Тим не менш, Chrome робить щось зовсім інше, що порушує це. Chrome - єдиний додаток, де ця функція не працює.
sorin

1
Примітка. Веб-розширення, які роблять це в хромі, за своєю природою мають дуже широкі права на все, що ви вводите та бачите під час перегляду, тому ви, можливо, захочете зважити додаткову вартість заміни на додатковий ризик безпеки.
BadPirate

Це працює лише для вкладених програм та додатків, завантажених із App Store. Він працюватиме в пошті, нотатках, Safari, але не в Outlook, Chrome тощо.
SexyBeast
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.