Додати повідомлення до електронної пошти в програмі Mail App або альтернативній програмі Mail?


2

Я тільки що знайшов http://www.indev.ca/MailTags.html але я не буду платити 30 доларів тільки за додавання деяких нотаток до моєї пошти.

Чи існують деякі безкоштовні розширення або альтернативні поштові програми, які підтримують додавання приміток до електронних листів?

Це було б чудово. Я багато шукала, але не знайшла хорошої альтернативи.

Справа в тому, що я хочу додати простий коментар / зауваження до моєї пошти, щоб я міг безпосередньо визначити стан (наприклад, "очікування відповіді з даними")

Відповіді:1

Залежно від того, наскільки прості вам потрібні нотатки, прапори можуть охоплювати те, що вам потрібно. Apple Mail дозволяє покласти кольоровий прапор на вашу пошту, клацнувши її правою кнопкою миші (можна також додати її до рядка меню). Як тільки ви почнете відправляти повідомлення, ви побачите, окрім / під папкою "Вхідні", який буде організовувати їх різними прапорами.


Я спробував, але це було занадто незрозуміло .. але спасибі;)
CodeBrauer

1

Просто знайдено Nylas N1 , клієнт електронної пошти, створений з відкритим вихідним кодом та веб-інтерфейсом. Має вже функцію тегування і більше, але ви можете легко розширити все, що хочете, за допомогою JS-Skills. У майбутньому має бути плагін для всього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.