Керуйте параметрами сортування в додатку OS X Photos


12

OSX 10.10.3 щойно вийшов, і я негайно перемістив свою бібліотеку iPhoto до Photos.

Більше чи менше є все, до чого я звик в iPhoto, але Apple видалила корисну функцію: я не можу змінити порядок за датою альбому! Я маю на увазі, що на iPhoto у мене є смарт-альбом, відсортований із останніми фотографіями зверху та на старих, але за замовчуванням це було б інакше. В iPhoto був голос меню, щоб його встановити, але насправді у Photosх немає.

Я намагався шукати вихідний файл альбому (як .plist), щоб змінити, але не можу його знайти.

Хтось має якусь ідею про те, як керувати параметрами сортування на нових фотографіях Yosemite?


Я шукав те саме, але і не можу його знайти. Як ви заявляли, цього нового пункту меню в iPhoto немає в новому додатку для фотографій і, здається, не існує ніде в програмі. Дуже засмучує. Я завжди зберігаю нові фотографії зверху і більше не можу змінювати порядок фотографій у порядку зменшення. Будемо продовжувати шукати ...
Крістофер

Чи можете ви пояснити, який вид ви використовуєте, коли хочете сортувати фотографії? Це під "Фотографії" або "Спільний доступ", або "Альбоми" чи "Проекти"?
bmike

Спочатку в пакеті Photos було багато файлів, що відповідають усім альбомам, і я намагався змінити параметри їх сортування з цих файлів, але, повторно відкривши фотографії, нічого не змінилося, тому я спробував відновити бібліотеку, але після цього всі ці файли зникли так, напевно, були старі файли з iPhoto ... Я хочу сортувати розумні альбоми в розділі альбомів ... але можливість змінити все не було б погано!
Matte.Car

Я не розумію Apple: вони стверджують, що впроваджують програмне забезпечення, щоб вони забезпечували те, що хочуть більшість людей. Я впевнений, що більшість людей цікавляться останніми фотографіями, а не найстарішими фотографіями! Сортування за датою у порядку зростання просто не має сенсу, якщо у вас є фотографії старше 20 років ...
basZero

Це воно! Я використовую Photos, і це дуже функціонально, мені це подобається! Але ця маленька нестача для мене гігантська ...
Matte.Car

Відповіді:


2

Я сортую за датою, вибравши Альбоми у верхній частині вікна Фото.

Потім скористайтеся меню "Перегляд", щоб встановити прапорець " Зберігати сортування за датою"

В даний час немає жодного способу повернути це, і я не бачу жодних ознак того, що вони зроблять щось, крім того, щоб сказати вам прокрутити донизу, щоб побачити інші замовлення.


Так, я це бачив, але це не те, що мені потрібно ...
Matte.Car

@ Matte.Car Я знаю - його просто немає. Apple безжально скорочує функції та функції та інтерфейс користувача із iPhoto та Aperture. Моя неосвічена здогадка - це задум дизайну, а не те, що зміниться з часом. Я думаю, що фотографії залишатимуться худорлявими, маю на увазі основи та залишать простір для користувальницьких додатків для заповнення. Я поки не можу визначитися, чи зможу я жити в межах Фотографій чи просто це буде першим кроком, перш ніж фотографії опиняться в основній базі даних для мене для здійснення більш тонкого зернистого контролю.
bmike

1
Я теж не задоволений цією вимушеною міграцією, але я це зробив негайно, тому що, рано чи пізно, всі повинні це зробити. І я погоджуюсь, що це буде залишатися дуже основним очікуванням інтеграції сторонніх плагінів. Я сподіваюся, що хтось знайде спосіб змінити параметри сортування, навіть працюючи із прихованими файлами як .plist або працюючи з базою даних, я спробував, але не зміг ...
Matte.Car
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.