Дублікат бібліотеки фотографій для фотографій та iPhoto


14

Щойно натрапивши на це, схоже, що Photos створили дублікат бази даних iPhoto замість того, щоб просто використовувати цю.

Зараз я застряг тут з двома бібліотеками на 50 Гб, що займає місце на моєму жорсткому диску. Я думаю, що iPhoto використовує базу даних Photos, тож було б безпечно видалити базу даних iPhoto?

Я все ще буду використовувати iPhoto (тому що це простіше, ніж Photos).

введіть тут опис зображення

Відповіді:


10

Я б сказав, що дотримуйтесь бібліотеки iPhoto, якщо це додаток, яке ви зараз продовжуєте використовувати.

Коли ви зрештою поміняєтеся на Photos, виконайте імпорт ще раз.

Бібліотека фотографій затьмарюється, якщо ви намагаєтесь відкрити її з iPhoto. Будь-які зміни, внесені до бібліотеки iPhoto, не відображатимуться в бібліотеці фотографій, тобто ви поступово перестанете синхронізуватися до тих пір, поки iPhoto більше не працює (ОС X 10.11, хто знає?), І вам потрібно буде повторно імпортувати в той час.

Місце для зберігання бібліотеки фотографій Бібліотека
фотографій насправді є лише сукупністю жорстких посилань на фактичні дані на диску, а тому не займає нічого, як кількість місця, про яку повідомляє Finder.

Більше про жорсткі посилання від Ars Technica :

Жорстке посилання - це просто посилання на деякі дані на диску. Розгляньте файл як поєднання імені та вказівника на деякі дані. Видалення файла насправді означає видалення частини імені цього дуету. Якщо більше імен, що вказують на певний диск із даними, не може бути використаний, то цей дисковий простір можна повторно використовувати. "

Це означає, що поки існує один із вказівників на дані, дані все ще використовуються. Тільки при видаленні обох дані фактично будуть видалені.

Ref: Apple KB - Photos економить місце на диску, обмінюючись зображеннями з вашими бібліотеками iPhoto або Aperture


Так, можливо, це найкращий варіант. Я просто відчуваю, що фотографії справді недоброзичливі до користувачів. Те, як він обробляє події, не так приємно, як це зробив iPhoto.
thibmaek

Не можу сказати, що я і фанат цього, зараз - можливо, я
звикну

Велике інформаційне оновлення, що надходить - ставку, що це наздоганяє кількох людей !!
Tetsujin

Більше інформації, що надходить - це не так вже й погано, як ми спочатку думали;)
Tetsujin

1
Я думаю, що важливо сказати, що якщо після установки фотографій ви хочете видалити фотографії / відео, які ви імпортували в iPhoto, вам потрібно буде видалити їх з обох програм, або видалити бібліотеку iPhoto. Інакше старі фотографії / відео, які ви видаляєте в одному додатку, все ще будуть посилатися на інші, і ви не отримаєте місця на диску.
Джим

7

Як зазначав @Tetsujin, у вас немає двох бібліотек, які займають 50 Гб місця: коли ви імпортуєте бібліотеку iPhoto до Photos, це створює те, що називається жорсткими посиланнями на ваші фотографії. Від Джейсона Снелла в шести кольорах (акцент у мене):

Користувачі Mac, мабуть, більше знайомі з поняттям м'яких посилань, також відомим як "символічні посилання". Користувачі Mac розпізнавали б ідею про м'яку зв'язок із давньої концепції Mac псевдонімів. В обох цих випадках є щось схоже на файл або папку / каталог, що насправді є лише посиланням на реальну версію цього файлу десь у файловій системі.

Жорсткі посилання не такі. Найкращий спосіб подумати про складне посилання - це те, що вміст файлу, як видається, існує в більш ніж одному місці. Якщо файл має два жорстких посилання, а ви видаляєте одне, файл не видаляється - оскільки він все ще пов'язаний з іншого місця.

Ось що робить імпорт iPhoto всередині Photos: це створює жорсткі посилання на вміст вашої бібліотеки iPhoto всередині бібліотеки фотографій. Якщо ви видалите свою бібліотеку iPhoto, файли, які були жорстко пов'язані з бібліотеки фотографій, все ще існують у бібліотеці фотографій і не видаляються. Для користувачів Mac, які звикли до a-file-is-a-file підходу Finder, це трохи непотріб.

Оскільки бібліотека iPhoto застигає, коли ви імпортуєте їх у Photos (тобто подальші зміни не синхронізуються), ви можете їх безпечно видалити: у вас не буде ні більше, ні менше місця, ніж раніше.

EDIT: Ви також можете перевірити цю відповідь: /apple//a/180313/10159


Я просто допрацював свою відповідь ще раз, коли ви опублікували Марко. Мені знадобився час ломання голови, перш ніж я зрозумів важку річ. Ми можемо знову комфортно дихати;)
Tetsujin

3

Я вже видалив свої бібліотеки iPhoto, і все виглядає нормально. Як уже повідомлялося, для цього немає дискового простору, але я люблю підтримувати все в чистоті. З фотографіями все ще не так зручно, але він має потенціал для покращення.


1

Найпростіший спосіб перевірити це - створити резервну копію одного з файлів бібліотеки на зовнішньому диску, а потім видалити її з основного диска. Потім подивіться, чи зменшилось використання вашого диска чи ні. У моєму випадку мені подобаються фотографії, і я займаюся iPhoto. Однак якщо використовуються жорсткі посилання, я переживаю, що нова бібліотека фотографій порушиться, коли стару бібліотеку iPhoto буде видалено. У мене було 2 бібліотеки 30 Гб.

Отже, я спробував це. Видалення старої бібліотеки iPhoto не зекономило 30 Гб. Це врятувало мене близько 4 ГБ. Отже, повідомлений простір на диску не є точним, навіть якщо ви використовуєте Omni DiskSweeper для його вимірювання. Але нічого поганого не сталося. Усі мої фотографії недоторкані в новому програмному забезпеченні Photos.


-3

Для мене він використовував вдвічі більше місця на диску (перед імпортом було 12 Гб вільного і менше 2 відразу, також Disk Inventory X підтвердив це). Видалення бібліотеки iPhoto повернуло вільний простір.


1
Сторонні дискові сканери можуть бути неправильними. Перевірте інформаційну панель свого Macintosh HD і перевірте, чи займає там зайве місце.
тибмейк

-4

абсолютно займає вдвічі більше місця. Моя інформація про отримання показує це. Я зателефонував Apple, і вони сказали "ігноруй отримання інформації". Ну, я не можу ігнорувати, що на моєму жорсткому диску менше місця на ньому !!!! Це так засмучує.


2
Ви помиляєтесь, і я думаю, що ви навіть не подивилися на відповіді вище. Apple має рацію, ви можете ігнорувати отримання інформації, оскільки вона показує розмір файлів, але насправді не заповнює її на hdd.
Thibmaek

-4

На мене це виглядає і подвійний простір. Буду обережний, щоб видалити що-небудь перед тим, як я абсолютно впевнений, чи це не подвійний пробіл, або, яка бібліотека справжня чи пов’язана.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.