Як показати карту на фотографіях?


13

Я щойно оновив ОС X Yosemite за допомогою нової програми Photos. Я бачив скріншоти в Інтернеті, де ми можемо переглядати фотографії на карті, проте я не можу потрапити на цю карту.

Як я можу бачити всі мої фотографії на карті, як в iPhoto / Aperture?


На жаль, у мене недостатньо репутації, щоб додати відповідь (d'oh!), Але проблема прийнятого рішення полягає в тому, що шпильки на інформаційній панелі не є інтерактивними, тому це рішення не є ідеальним. Якщо ви перейдете до «Фотографії» і натисніть кнопку «НАЗАД», то врешті-решт наступите роки. Там ви можете натиснути на місцеположення (наприклад, "2015 Північна Америка, Європа"), і ви побачите на карті всі зображення цього року. Я не знайшов жодного рішення, щоб показати всі роки.
auco

@auco Це те саме, що і у другій частині прийнятої відповіді.
Матьє Наполі

Відповіді:


15

Для останніх версій Photos.app (Версія 2.0, що постачається щонайменше з macOS 10.12 Sierra), є пункт "Місця", доступний під "Альбоми" на бічній панелі (використовуйте "Перегляд" -> "Показати бічну панель", якщо вона є не видно). Це дає вигляд карти, аналогічний доступному в iPhoto.app.

Для старих версій Photos.app не видається, що існує спосіб побачити ВСІ фотографії на карті за один раз, окрім невеликого інформаційного вікна. Ось що потрібно зробити:

Для невеликого інформаційного вікна, яке показує всі місця:
1. Перейдіть на вкладку Альбоми у Фотографії
2. Клацніть правою кнопкою миші кнопку "Усі фотографії" -> Отримати інформацію
3. Зауважте, що у маленькому вікні є карта, яку можна збільшувати / зменшувати з

Для карт, які залежать від дати:

  1. Перейдіть до меню Перегляд -> Метадані -> Місцезнаходження
  2. Перейдіть на вкладку "Фотографії" та збільште масштаб на весь рік

  3. Зауважте, що поруч є рік. Клацніть назву місця


2
Дякую, сподіваюся, що вони додадуть таку можливість у наступних версіях. Мене найбільше хвилює, що концепція "геолокації" повністю зникне (я маніяк метаданих). Тим часом вказані вами варіанти все ще досить приємні (хоча і обмежені), і вони показують, що геолокація все ще обробляється програмою.
Матьє Наполі

@Matthieu Я згоден. Мені напевно сподобався вид, особливо по телефону.
smoooosher

Тож немає ніякого способу зайти в будь-яке місце і подивитися, які фотографії ви там зробили? Ви повинні почати з копання групи фотографій, які, можливо, зроблені поблизу потрібного місця?
orome

@raxacoricofallapatorius, що здається правильним. Я маю на увазі, що ви можете діставатись до фотографій щорічно, так що доки ви знали рік (а не обов’язково місце розташування), ви могли робити цілісну карту. Однак не існує цілої функції "Місця", як це було раніше.
smoooosher

1
Зображення все ще обмежуватимуться одним роком, хоча (незважаючи на те, що каже інтерфейс користувача), правда?
orome

3

Ви можете ввести місцезнаходження у вікні пошуку, і одним із варіантів зазвичай є розташування; якщо ви виберете його, з’явиться карта, де відображаються всі фотографії, зроблені в цьому місці. Наприклад, якщо ввести в полі пошуку "Колорадо", один із варіантів - "Колорадо - штат".


Цікаво. Нахабний і дещо дурний (і ненадійний) замінник, але дещо корисний (коли це працює). І це має перевагу в тому, що не використовувати вражаючий повільний перегляд карти, що є чимось.
orome

-1

Насправді ви можете побачити всі свої фотографії на карті, це просто не очевидно. Перейдіть до "Фотографії" і пройдіть увесь шлях, щоб побачити всі свої зображення. Тепер ви бачите назви місцеположень для всіх місць, на яких ви позначили свої фотографії, разом із інтервалом року та року. Просто натисніть ім'я місця та буде показана карта.


"Це, здається, те саме, що друга частина іншої відповіді? Тобто я бачу карту до року, але не та, яка містить усі мої фотографії. - Матьє Наполі"
grg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.