FileVault не запитує пароль при запуску


-1

Раніше я використовував Mountain Lion і тільки що отримав новий Mac з Yosemite.

На Mountain Lion, коли я ввімкнув систему, мені подали сірий екран паролів, щоб розшифрувати жорсткий диск. З Yosemite, коли я вмикаю систему, мені негайно видається екран входу.

Чи означає це, що жорсткий диск не зашифрований і тому не розшифровується? Параметр FileVault у налаштуваннях показує, що FileVault увімкнено.

Відповіді:


2

Екран негайного входу є частиною процесу FileVault. Після введення пароля в обліковий запис користувача потрібен додатковий час, щоб відобразити панель прогресу. Це "розшифрування" / читання диска.

Якщо ви маєте на увазі гігантський екран замка з паролем, це фактично частина пароля прошивки, яку ви б увімкнули, завантажившись у відновлення та натиснувши на пункт меню Утиліти.


@Sugitime Немає проблем! Блокування прошивки відображається лише за певних обставин, тому якщо це щось, що ви шукаєте під час кожного завантаження, це не так. Ось сторінка підтримки Apple щодо пароля прошивки: support.apple.com/en-us/HT204455
Jorden
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.